2737
2734
واسه چی هست؟چطوریه؟

واسه تقویت تخمک گذاری مثل قرص. من با کلومیفن و لتروزول باردار نشدم، البته فولیکول غالب داشتم، نزدیکیم درست و یه در میون نبود. آمپول گنادوفن زدم و یه در میون نزدیکی، به لطف خدا باردار شدم 😊 

عزیزم منم اولش تا ۶ ماه اقدام داشتم نمیشد و فکر میکردم فقط خودم مشکل دارم ولی بعدش گفتم حالا یه ازما ...

دكتره منم ازمايش سوهرمو ديد گفت اختمالا واريكوسل خفيف داشته باشه ادرس ارولوژي داد ولي شوهرم هنوز نرفته پيشش حالا قول داده دوهفته ديگه كه موعدمه اگه باردار نشده بودم بياد بريم ☹️ 

خداكنه مشكلي نداشته باشه حداقل اون

مهربون باشيم 🥰❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دكتره منم ازمايش سوهرمو ديد گفت اختمالا واريكوسل خفيف داشته باشه ادرس ارولوژي داد ولي شوهرم هنوز نرف ...

عزیزم من ک تجربه داشتم میگم کاش همون پارسال ب فکرش میفتادم وگرن یه سال عقب نمیفتادم..شوهرتو هر چ زودتر ببر دکتر مشکلی هم نداشت ک خیالت راحت میشه..تعداد اسپرم شوهرت چنده؟

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا
واسه تقویت تخمک گذاری مثل قرص. من با کلومیفن و لتروزول باردار نشدم، البته فولیکول غالب داشتم، نزدیکی ...

چطوری باید بزنیش؟چ روزایب

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا
2731
خب ربطی به مشکل نداره عجب دکتری بوده ولی    

اره والا 😶

سلام من ۶ماهه تو اقدامم اما خبری نشده زخم دهانه رحم داشتم ک فریز کردم و دارو مصرف کردم دیگه نمیدونم چرا نمیشه اگ تجربه ای دارید راهنماییم کنید

🐣👼میشه برای مامان شدنم یه صلوات بفرستید و دعام کنید انشالله حاجت روا بشید ❤🌹😊😇🤰🤱
تعدادش ٥٨ مليونه  تايم مايع شدنشم بالاس ٥٠ دقيقس

تعدادش ک خوبه شاید روی تحرکش اثر گذاشته باشه.حتما همین روزا نوبت بگیر ببرش دکتر با سونو مشخص میشه وادیکوسل

2740
اره والا 😶

ببخشیدا ولی من اگه جای شما بودم دکترو جرواجر میکردم الکی ی سال دارو بخوری ببینی بچت نمیشه غصه هم بخوری روش بعد بفهمی شوهرتم مشکل داره خیلی بده

💍bir donya insan 🌍 bir insan donyam
ببخشیدا ولی من اگه جای شما بودم دکترو جرواجر میکردم الکی ی سال دارو بخوری ببینی بچت نمیشه غصه هم بخو ...

خیلی الکی پول خرجش کردم دیگه خیلی وقته نرفتم پیشش

تعدادش ک خوبه شاید روی تحرکش اثر گذاشته باشه.حتما همین روزا نوبت بگیر ببرش دکتر با سونو مشخص میشه وا ...

اين عكس ازمايششه

اره حتمااا اگه اينماهم ني ني نيومده باشه ميبرنش

مهربون باشيم 🥰❤️
اين عكس ازمايششه اره حتمااا اگه اينماهم ني ني نيومده باشه ميبرنش

ظاهرا خوبه ولی خودت تقویتش کن..تعداد اسپرمش هر چ بیشتر بشه بهتره.عرق کاسنی تعریفشا خیلی شنیدم هر شب نصف استکان بده ب شوهرت کلا چیزای گرم بهش بده بخوره.عسل سیاهدونه درس کن واسه خودت شوهرت بخورین خرما گردو کنجد باهم توپی درس کن بخورین هردوتاتون..انشالله نتیجه بگیری..این گرمیجات و داروهای گیاهی تاثیرش صدبرابر داروهای شیمیاییه حتما امتحان کن ..فقط دلت ب دارو و دکتر تنها گرم نباشه 

ظاهرا خوبه ولی خودت تقویتش کن..تعداد اسپرمش هر چ بیشتر بشه بهتره.عرق کاسنی تعریفشا خیلی شنیدم هر شب ...

كاسني خيلي ميخوره اتفاقا اره واقعا گياهيا خيلي بهترن  

بعد از اينكه اين ازمايشو داد تقريبا ٤ ماه پيش بعدشم يه دوره ولمن خورد مطمئنا خيلي بايد وضعيتش بهتر شده باشه ولي بايد مطمئن بشيم خيالمون راحت شه

مهربون باشيم 🥰❤️
ظاهرا خوبه ولی خودت تقویتش کن..تعداد اسپرمش هر چ بیشتر بشه بهتره.عرق کاسنی تعریفشا خیلی شنیدم هر شب ...

انشالا شماهم خيليييي زود نتيجه ميگيري مامان يه ني ني ناااازو سالم ميشي

مهربون باشيم 🥰❤️