2737
2739
كاسني خيلي ميخوره اتفاقا اره واقعا گياهيا خيلي بهترن   بعد از اينكه اين ازمايشو داد تقريبا ٤ م ...

اره عزیزم خیلی خوب میشه..اسپرم شوهر من ۶ ملیون بود حالا سه ماه دیگه ببینیم چطور شده

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا
انشالا شماهم خيليييي زود نتيجه ميگيري مامان يه ني ني ناااازو سالم ميشي

ممنون عزیزم انشالله خودتم ب زودی دامنت سبز شه

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من ماهی که باردار شدم فقط لتروزول خوردم در صورتی که نامهای قبل اصلا رو سایز فولیکولام تاثیر نداشت نه ...

سلام شما با دستور خرما و سیاه دونه باردار شدید ؟ به من دکتر گفته پلی کیستیک هستی سه ساله بچه میخوام یه بار ای یو ای کردم منفی شد ...میگه دوباره باید انجام بدی دوست ندارم برم مرکز 

چند ماه خوردید؟

سلام شما با دستور خرما و سیاه دونه باردار شدید ؟ به من دکتر گفته پلی کیستیک هستی سه ساله بچه میخوام ...

مطمئنیم خیلی تاثیر داشت چون فقط اون ماه بعد یکسال و خورده ای داروهای مختلف فقط لترؤزول خوردم و سیاه دونه خرما فقطم یکماه خوردم و خدارو شکر باردار شدم شما هم امتحان کن اگه سایر فولیکولات کوچیکه 

فقط برای نیم کیلو خرما نصف لیوان سیاه دونه لازم داری اول رو حرارت کم با یه قاشق روغن زیتون خرما ها رو نرم کن بعدشم سیاه دونه هارو اضافه کن و مخلوط کن زیرشو خاموش کن و تو یه ظرف دردار تو یخچال نگه دار از روز اول تا بیست پریودیت روزی یک قاشق ناشتا بخور 

من پونزده پریودم رفتم سونو دوتا فولی خوب داشتم فرداشم دوتا آمپول hcgزدم خدارو شکر باردار شدم شما هم امتحان کن ضرر نداره

منم این ماه ماه اوله لتروزول میخورم شما ماه اول نتیجه گرفتی؟ فولیکولهات بدون دارو چند بود؟

سلام دوست عزیز

طب اسلامی داروی باه زنان داره که از ۷ پری تا ۱۴ می خوری و آمدگی رحم که قبل از اقدام یعنی ۱۴ می جوشونی و نیم ساعت توش میشینی

برای همسر هم داروی کور طرفیل و کاسنی داره که از ۷ پری خانم تا ۱۴ باید مصرف بشه

دوستم با اینکه مشکل داشتن خودش و همسرش تو همون ماه اول باردار شدن شما هم با اعتقاد عمل کن ان شاگ الله جواب می گیری

توی سایت تبریزیان توی گوگل سرچ کن نماینده طب اسلامی شهرتون رو پیدا کن و مراجعه کن ان شاء الله موفق باشی

2738
مطمئنیم خیلی تاثیر داشت چون فقط اون ماه بعد یکسال و خورده ای داروهای مختلف فقط لترؤزول خوردم و سیاه ...

منم این ماه با متفورمین فولیکول نوزده داشتم یه دونه دکتر بهم امپول داد زدم دعا کن باردار باشم