2733
2734

من عروسیم نزدیکه.....دوسه روزه دیگه میخایم بریم خونه مونو تمیزکنیم....البته من ندیدم چون شوهرم اجاره کرده وفقط فیلمشودیدم....واماسوالم...شماباتجربه های عزیز چه راهکاری رو واسه تمیزکردن سرامیک های کف خونه و ام دی اف های آشپزخونه میدید؟؟؟من هیچکسو ندارم که بهم راهنمایی بده وخیلی بی تجربه ام....اصلا چه وسایلی بایدباخودم ببرم؟؟؟

به نظرم اگه خيلييييي عروسيت نزديكه ، خودت تميز نكن ... بدن درد ميگيري بهت بد ميگذره عروسي .... 

تي و جارو برقي و پاك كننده شير آلات و گاز پاك كن و دامستوس ببر ديگه ... با يه سري دستمال ضد كرك

یدونه سیف  کرمی بخر یدونه هم دامستوس. 

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

در حد امکان خودت نکن کارگر بگیر

ولی با تاید وایتکس و اگه قدیمیه و کلید اول نیس جوهر نمک 

برس ازینا که سقف و تمیز میکنن برا گرد گیری سقف سالن و اتاقا

حوله کوچیک ببر برا دستمال کشیدن

طی 

جارو

شلنگ

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷
2728

اول ایینه و قران ببر 

بعد اول برو ببین اوضاع و احوال خانه چطوریه 

زیاد کثیف بود کارگر بگیر نبود 

با خودت دستمال و تی و لگن برای اب و شوینده هم پودر ماسین خیلی تمیز میکنه 

شیشه پاک کن 

برای گاز و سرامیک و حمام دستشوی سیف خیلی خوبه 

زن طلاییست که عاشق شدنش اجباریست ، همچو برگیست که گریان شدنش اخطار است ، مثل ماه است که در پرده  شب الماس است ، همچو خورشید زیبا شدنش تکرار است . 

واسه سرویس بهداشتی تمیز کننده من یا تیرک. عالیه بعدش که با اون تمیز کردی یه بار دیگه با مایع سفید کننده میتونی تمیز ترش کنی. ولی هر دو باهم نه چون خطرناکه.. واسه حمامم همینطور.. واسه سینک ظرفشویی هم بازم سفید کننده هم ضدعفونی  میکنه هم تمیز.. واسه کابینت و اینا با تمیز کنننده چند منظوره.. محصولات سیف خوبن.. اکتیو هم بد نیستن.. 

خوشحالی یعنی ....

ضد عفونی کننده هم ببر

زن طلاییست که عاشق شدنش اجباریست ، همچو برگیست که گریان شدنش اخطار است ، مثل ماه است که در پرده  شب الماس است ، همچو خورشید زیبا شدنش تکرار است . 
2738

من اول یه کارگر میگم میاد خونه رو تمیز میکنه خاک و پنجره ها و دیوارا. و زمین رو. بعدش با دستمال و جرم گیر و پاک کننده چندمنظوره سلدا و شیشه پاک کن و  طی و روزنامه میرم خودم تمیز تر میکنم. 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 

برا شیشه هات دستمال ناژه بخر اول سیاهی پنجره ها رو با یه دستمال بگیر بعد با ناژه پاک کن .برا سقف اول با یه چکه دسته دار سقف تمیز کن بعد تو سویس و حموم شوینده بریز از تمیزی خونه که تموم شدی دسشویی و حموم بشور بعد هم یه دوش بگیر من اونجوری میکنم.لگن ،برس،تاید،وایتکس،جرمگیر،سیف ،شلنگ طی ،دستمال به تعداد زیاد ،یه فلاکس چای و چن لقمه هم بزار ،با شکلات 😘

برا شیشه هات دستمال ناژه بخر اول سیاهی پنجره ها رو با یه دستمال بگیر بعد با ناژه پاک کن .برا سقف اول ...

وای..مرسی عزیزم...بنظرت یه خونه110متری چقدزمان میبره تمیزکردنش...من خیلی بی تجربه ام نمیدونم چیکارکنم

وای..مرسی عزیزم...بنظرت یه خونه110متری چقدزمان میبره تمیزکردنش...من خیلی بی تجربه ام نمیدونم چیکارکن ...

مال من یه روز زمان برد حالا دیوار تمیز بود  من دستم یواش هست حالا میتونی  شما تقسیم کنی تو دو روز کاراتو بکنی

2706