2733
2734
عنوان

وقتي ميرم استخر ...

| مشاهده متن کامل بحث + 2601 بازدید | 110 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای بخدا استخرای مردونه هیچ مشکلی ندارن این چیزا فقط تو زنونس دوست منم یه بار رفت عفونت گرفت تا مدت ...

کلا خانوما تو بهداشت وضعشون بدتر از مرداست انگار دستشویی زنونه مردونه تو جاهای عمومی ام بری مال مردا تمیزتره😑

2731

من تابستونا استخر بچمو آب میکنم شنا میکنم🤣🤣

کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙
منم اینطوریم طبیعیه

وااا کجا طبیعیه.غیر طبیعی عزیزم.تنگی نفس طبیعیه؟

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2740

من که از استخر متنفرم. 😐😐😐😐 اما اون حالتت احتمال داره از ترس یا استرسر باشه

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
چرا گلم بزن بخون تو نت رابطه جنسی ناسالم و عدم رعایت بهداشت در حمام و محیط های مرطوب مثل استخر ...

عزیزم نیاز به نت ندارم من پرستاری خوندم

رابطه جنسی بله ولی تا تماس پوستی نباشه و از یک محیط زنده بین منتقل نشه امکانش تقریبا صفره 

🧚‍♀️