2733
2739

قبلا هرچی دستور آشپزی اینجا بهم دادن رو انجام دادم عالی شده غذام، الانم دستور پخت فلافل رو میخوام تاحالا نپختم ممنون😋😃

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚

لایک

🍃وَاللهُ یَعلَمُ مَا فِی قُلوبِکُم 🍃خداوند می فرماید : حواسم هست چی تو دلت می گذره ..🍃.. دل مرنجان که زهر دل به خدا راهی هست🍃هر که راهیچ به کف نیست🍃به دل آهی هست ..🍃.. مراقب حرف زدنمون باشیم پشت هر اکانت مجازی یک قلب واقعی در حال تپیدنه...🍃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نخود یه روز قبل خیس کن چندبارم ابشو عوض کن بعدش چرخش کن یه پیازو رنده کن یکم ابشو بگیر نمکو فلفلو زردچوبه یه حبه سیر رنده شده با یکم تخم گشنیز پودرشده بریز بعد سرخ کن عالیه مثل بیرونیا

برای مشکلم یه صلوات میفرستی دوستم؟ حال دلم بده 😢

نخودو یکی دوروز خیس کن بعد تمیز بشور دوبار چرخ کن دوحبه سیرو یه پیاز بزرگم باهاش چرخ کن نمک فلفل زرچوبه تخم مرغ بزن با بکینگ پودر یه کوچولو ام اب اضافه کن خمیر نون باگتو در بیار خیس کن بعد ابشو بگیر اضافه کن خوب هم بزن همه چی مخلوط شه دوساعت بزار یخچال بعد سرخ کن

2738

نخود خیس میکنی ازشب تاصبح بعد دو بار چرخش میکنی به همراه یه سر کوچولو پیاز چون پیاز زیاد خوبش نمیکنه ......بعد سیر و زردچوبه و کاری و نمک اضافه میکن ی ولی نه زیاد چون مزه ادویه میگیره ......بعدش سس قرمز و کمی حدود سه یا چهار قطره آبلیمو ....تخم گشنیز و زیره هم یکم روش بریز البته اول آسیاب باید کنی بعد بریزی ....میتونی یه دونه خیار شور هم باهاش چرخ کنی خیلی عالی میشه 

...من چون اهوازیم اینجا فلافل فروشی زیاده 

نخود رو ۲۴ یا بیشتر من ۴۸ ساعت میزارم ولی آبشو مرتب عوض کن چون هوا گرمه بعدم چرخش کن با چند حبه سیر و یه دونه پیاز و یه گوجه کوچولو و یه دونه ازین نون فانتزی کوچیکا با آب خیس کن زیاد آب نریزی در حدی که نرم بشه کافیه همرو باهم چرخ کن بعد زردچوبه کاری و زیره سبز فلفل سیاه و قرمز  بزن بزار یه یه ساعتی تو یخچال بمونه بعد سرخ کن آها راستی من یه سیب زمینی کوچیک خام هم توش چرخ میکنم

این نیز بگذرد...                                   
2706