2737
2734

عزیزان میخواستم بدونم برای داشتن یه خورشت بادمجون با گوشت چه نکاتیو رعایت میکنید که آدم انگشتاشو هم بخوره ؟ قشنگ جا افتاده باشه ؟

ايشالا درمان سرطان كشف بشه

جوون دارم میپزم

من گوشت چرخ کرده و پیاز رنده قلقلی میکنم سرخ میکنم میزارم رو بادمجونا ک سرخ کردم

یا اَباعَبْدِاللَّهِ اِنّى سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ وَ حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُمْ اِلى یَوْمِ الْقِیامَه                                                         بِاَبى اَنْتَ وَ اُمّى لَقَدْ عَظُمَ مُصابى بِکَ فَاَسْئَلُ اللَّهَ الَّذى اَکْرَمَ مَقامَک  خدایاااا شکرت خداجونم عاشق مهربونیتم شکر خداجون شکرشکرشکر خداجونم چجوری شکرت کنم بخاطر این همه خوبیت 🤲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

برای خورشت روغن پیاز که گذاشتی گوشت رو هم یه کم تف بده ادویه من دارچین نمی زنم حالم بد میشه فقط زردچوبه و یه کم فلفل سیاه بعد حتما گوجه بالاش بادمجون عالی میشه با آب کم هم بپزه  

💞صلوات💞  برای رهاااایی از کرونا 💞💞سرم به سنگ نخورد ... سنگو زدن به سرم ...😔 فقط یه روزی، یه جایی، یه جوری ، یه کسی حتما میشه فقط صبر داشته باش دختر🔥🔥بدی هات خوبی ها تو از یادم برد😔 عشق یعنی حسرت پنهان دل  زندگی در گوشه ویران دل 🌸🍀🌸 دنیااای ما با عشق درگیره ❤🌺❤🌺 با تو آرام و  بی تو پریشان و ... دل که هوایی شدنش دست خودش نیست .... 😉😉😉 ناب و گیرایی گر چه نمی دانی 🥰🥰🥰 
برای خورشت روغن پیاز که گذاشتی گوشت رو هم یه کم تف بده ادویه من دارچین نمی زنم حالم بد میشه فقط زردچ ...

آبغوره و غوره نمیزنید ؟

گوجه گیلاسی بزنم به نظرتون شکیل تره برا مهمونی؟

اول بادمجونا رو سرخ میکنم میزارم رو دستمال تمیز ک روغنش گرفته بشه بعد پیاز رنده میکنم سرخ میکنم با ادویه و فلفل سباه و دارچین و رب و آبلیمو گوجه هم سرخ میکنم میچینم تو قابلمه همه رو گوشت چرخ و پیازم رنده قلقلی میکنم با ادویه و نمک اونم میزارم روی بلدمجونا

یا اَباعَبْدِاللَّهِ اِنّى سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ وَ حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُمْ اِلى یَوْمِ الْقِیامَه                                                         بِاَبى اَنْتَ وَ اُمّى لَقَدْ عَظُمَ مُصابى بِکَ فَاَسْئَلُ اللَّهَ الَّذى اَکْرَمَ مَقامَک  خدایاااا شکرت خداجونم عاشق مهربونیتم شکر خداجون شکرشکرشکر خداجونم چجوری شکرت کنم بخاطر این همه خوبیت 🤲
2738

من تو زود پز قابلمه ایی میپزم عالی میشه 

اول پیاز سرخ میکنم گوشت تیکه ایی ترجیحا گوسفندی رو تفت میدم توش و با زرد چوبه و رب گوجه تفت میدم و درش رو میگذارم بپزه بعد که خوب پخت درش رو باز میکنم بادمجونا رو میگذارم توش باز درش رو میبندم در حد نیم ساعت بپزه و بعد بهش گشنیز و زیره سبز سابیده و زعفرون اضافه میکنم فوق العاده میشه از لحاظ طعم

آزاد شدم خوشحالم ننه 😃😃😃اانشالله آزادی قسمت همه 😁این بازگشت ظفرمندانه را از حبس سه چهار روزه به خودم تبریک میگم بحث سیاسی نکن میدونی که منم میدونم اونا هم میدونن پس من رو ننداز تو حبس سر چیزی که همه میدونیم

من پياز رو تفت ميدم زردچوبه ميزنم گوشت رو اصافه ميكنم فلفل سياه جز هندي عصاره گوشت چوب دارچين و هل تفت ميدم بعد اب جوش بهش اضافه ميكنم تا گوشت بپزه اخر سر هم زعفرون ميدم روش

بادمجان رو جدا سرخ ميكنم گوجه هم سرخ ميكنم 

از اب گوشت ميريزم روش ميذارم چند تا قل بخوره تا مزه اب گوشت بخورد بادمجان بره ولي له نشه 

بعد تو ظرف سرو ميكشم

آبغوره و غوره نمیزنید ؟ گوجه گیلاسی بزنم به نظرتون شکیل تره برا مهمونی؟

نه همین گوجه فرنگی طعمش بهتره 

آبغوره نمی زنم 

گوجه وقتی کف قابلمه ست یعنی رو گوشت آب خورش خیلی خوشمزه ست .

💞صلوات💞  برای رهاااایی از کرونا 💞💞سرم به سنگ نخورد ... سنگو زدن به سرم ...😔 فقط یه روزی، یه جایی، یه جوری ، یه کسی حتما میشه فقط صبر داشته باش دختر🔥🔥بدی هات خوبی ها تو از یادم برد😔 عشق یعنی حسرت پنهان دل  زندگی در گوشه ویران دل 🌸🍀🌸 دنیااای ما با عشق درگیره ❤🌺❤🌺 با تو آرام و  بی تو پریشان و ... دل که هوایی شدنش دست خودش نیست .... 😉😉😉 ناب و گیرایی گر چه نمی دانی 🥰🥰🥰 
من تو زود پز قابلمه ایی میپزم عالی میشه  اول پیاز سرخ میکنم گوشت تیکه ایی ترجیحا گوسفندی رو تف ...

گشنیز . زیره را تا حالا نشنیده بودم ! ممنون جالب بود حتما ی روز امتحان میکنم

ممنونم عزیزم

قربونت

من پياز رو تفت ميدم زردچوبه ميزنم گوشت رو اصافه ميكنم فلفل سياه جز هندي عصاره گوشت چوب دارچين و هل ت ...

ببخشيد رب يادم رفت بگم 

براي ترشيشم اگه غوره داشته باشم عوره ميريزم

اگه نداشته باشم الو ميريزم

2706