2733
2739
عنوان

دلم براشوهرم میسوزه

960 بازدید | 72 پست

شوهرم پسر کوجیک خانوادشه، تمام هزینه ها از اجاره خونه، خورد وخوراک، قبض اب وبرق، هرچی فکر کنید باماست،

الانم شرایط کاری افتضاحه

هزینه های خودمون هست، هزینه بچشم هست.

حالا برادراش کلا خودشون کشیدن گنار پدرش مربضه حاضر نیستن هزینه دکتر بدن حتی

منم خسته شدم

اخه تومیرنردی ک میدونی خوب نمیشی چراهمش میری دکتر دوا وقتی فایده نداره؟

والا روانیست

شوهرم گناه داره غرغر منم باید تحمل کنه، اونام انگار لطفای این شده وظیفه همش انتظار دارن

تا الانم یه دونه ی ریالی کمکی نکردن وفقط چاپیدن

خسته شدم ازشون

چیکار کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

از اول باید جمع میشدین صحبت میکردین میگفتین مشارکتی نگهداریم پدرمونو نه اینکه فقط یک نفر مسولیت قبول کنه

اینم دیگه بخوای نخوای افتاده گردنتون 

پدرشه دیگه بایدم براش خرج کنه زشت بگی قراره بمیری چرا میری دگتر خرج دوا و دکتر میکنی شما دوس داری عروستون ب پدرتون همچین حرفی بگه؟

کرد هستم یه کرد باغیرت❤

جالب گفتی وقتی فایده نداره چرا میری دکتر😐😐

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2738

واقعا حرفتون خیلی به دور از انسانیت هست که میگین پیرمرده چرا میره دوا درمون وقتی خوب نمیشه

خدا هیچوقت همچین عروسایی نصیب هیچ خانواده ای نکنه

عروس هست پدرشوهر و مادر شوهر مریضش رو ده سال نگهداری میکنه و نیبره دکتر و دارو و دوا بهشون میده و ..

عروسم هست که مثل شما بی وجدان باشه 

خدا آخر عاقبت همه رو بخیر کنه واقعا میترسم از ادما وقتی با امثال تو رو برو میشم

خدای مهربون شاکرم بخاطر آفریدن این مرد بهشتی ممنونم که سرنوشتم رو باهاش نوشتی ... خونواده سه نفرمون رو در پناه خودت حفظ کن
منم قراره در آینده با چنین شخصی ازدواج کنم  و مدام درگیرم که آینده چی میشه

من شوهرم ماهه، خیلی خوبه

ولی واقعا بریدیم از هزینه ها

همین پدر با برادرش دست ب یکی کردن ۴سال پیش دویست میلیون سرمون کلاه گذاشتن بازم هیچی ندارن

نمیکنن، نهایتا یک کیلو میوه بعدم اونا یکم فاصله دارن اینا ور دل مان

جلسه بزارین.تقسیم کنید ک همه بچه ها مساوی ازشون مواظبا کنن

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

وقتی من عقد کردم پدرشوهرم تو ای سیو بود،

گفتن احتمال 99درصد میمیره و محاله خوب شه

الان پنج سال گذشته و تو سن هشتاد سالگی داره رانندگی یادمیگیره

از منم سالم تره

🍒🍒🍒🍒🍒🍒 البالو های من🍒🍒🍒🍒🍒 خیلی دلم براتون تنگ میشه.خدایا بچه ها مو ب تو میسپارم.خودت مواظبشون باش.خواهرای گلم اگ در حقم لطف کنید برای سلامتی بچه هام صلوات بفرستین ممنون میشم
2706