2733
2734

،من چهارشنبه هفته قبل سونوی شکمی دادم گفت ۵هفته و۵روزته وواسه تشکیل قلب جنین دوهفته بعد زواومدی یکشنه سه تا لکه خون دیدم رفتم پیش یه متخصص دکتر خودمم نبودتومطبش ازم سونوی واژینال گرفت گفت رشد جنینت تو ۴هفته متوقف شده دارو نداد گفت خودش دفع شده دوروز گذشته من هیچ لک یا خونریزی نمیبینم.یعنی امکان اشتباهش هست،کسی بوده مشکلش عین من بوده باشه وبعد جنینش رشد کرده باشه😢

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍

ببخشید دوستان اینقد دراین مورد تاپیک میزنم چون خیلی نگرانم‌که چکارکنم

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
استراحت مطلق کن فعلا

هستم

الهی 😥😥ایشالله که اشتباه کرده برو یه دکتر دیگه پیش دکتر خودت برو

من قبل بارداری سونوی واژینال دادم تو مطب دکتر اونم بهترین متخصص یزد بود گفت تخمدان چپت نیست خیلی نگرانم کرد رفتم سونوی شکمی گفت کی گفته تخمدان چپت نیست سرجاشه موندم چرا این دکتر تشخیص اشتباه داده،

منم یکم لکه بینی داشتم در حد خیلی کم

با اینکه کسی رو هم نداشتم ازم مراقبت کنه و خودم دنبال کارام بودم همیشه بچم سالم موند الهی شکر

نگران نباش

این چند روز خیلی غذا با طبیعت گرم نخور

منم یکم لکه بینی داشتم در حد خیلی کم با اینکه کسی رو هم نداشتم ازم مراقبت کنه و خودم دنبال کارام ...

منم تنها تو شهرغریب خانوادم یه شهر دیگه ان،من ازاولش حالت تهوع نداشتم ترسمم بیشتر بخاطر همینه.من فقط درحد سه لکه داشتم که زودی رفتم دکتر که کلا ناامیدم کرد

2738
من قبل بارداری سونوی واژینال دادم تو مطب دکتر اونم بهترین متخصص یزد بود گفت تخمدان چپت نیست خیلی نگر ...

پس ایشالله اشتباه کرده چند وقت پیشم یه خانمی تو یه تاپیک گفته بود دکترش اشتباه کرده بوده و الان بچش بغلشه ایشالله واسه شمام همین باشه 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

پس ایشالله اشتباه کرده چند وقت پیشم یه خانمی تو یه تاپیک گفته بود دکترش اشتباه کرده بوده و الان ...

خداکنه،همش سوره یاسین میخونم وازخدا میخوام که یکشنبه سونوشکمی صدای قلبشو بشنوم فقط ازخدایه معجزه میخوام😢

همه چیز خوبه ب امید خدا

ان شالله،نی نی تون به دنیا اومده؟

آره عزیزم پارسای مامان الان سه سالشه

ای جان خدا حفظش کنه❤

برای منم دعا کن که یکشنبه خبر خوش بشنوم.کلا ازروزی که دکتر ناامیدم کرده حوصله هیچی ندارم همش گریه تو تنهایی هام 

ای جان خدا حفظش کنه❤ برای منم دعا کن که یکشنبه خبر خوش بشنوم.کلا ازروزی که دکتر ناامیدم کرده حوصله ...

ممنونم

پاشو خواهر

نصف این دکترا با پول مدرک خریدن

چیزی حالیشون نیست

توکل کن ب خدا

2706