2733
2739

دختر داییم بود با رتبه ۴هزار منطقه دو پرستاری روزانه بندر عباس آورد ترازاش توی قلم چی در حدی بود که میکفتن پزشکی قبول میشه

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
دختر داییم بود با رتبه ۴هزار منطقه دو پرستاری روزانه بندر عباس آورد ترازاش توی قلم چی در حدی بود که ...

نه بابا😳😳😳 اینقدر یعنی داغون بوده قبولیا؟

لطفا لایک نکنین مرسی💝
بچه ها انتخاب کردن رشته تجربی خوبه؟؟ خیلی هامیگن اصلا نرید تجربی،دخترم انتخاب رشته ی مدرسه داره چند ...

تجربی خوبه ولی سخت تر از بقیه رشتهاس.کنکور پدر ادم درمیاد ده برابر رشتها دیگه شرکت کننده داره .. و همه هم اومدن به عشق پزشکی 

لطفا لایک نکنین مرسی💝
نه بابا😳😳😳 اینقدر یعنی داغون بوده قبولیا؟

دیگه . تازه من میانگین درصداشو حساب کردم با ضریب. میانگین درصداش ۵۸ درصد بود

2740
دیگه . تازه من میانگین درصداشو حساب کردم با ضریب. میانگین درصداش ۵۸ درصد بود

شنیده بودم قبولی هاش افتضاح بوده ولی تا این حد که 4هزار منطقه دو اینجوری قبول شه😳 یادمه سال ما تا نزدیک 20 هزارم پرستاری میگرفتن الان اینجور که شما میگن پرستاریم رفته جز رشتها تاپ😐

لطفا لایک نکنین مرسی💝
شنیده بودم قبولی هاش افتضاح بوده ولی تا این حد که 4هزار منطقه دو اینجوری قبول شه😳 یادمه سال ما تا ن ...

چون بازار کار علوم پزشکی خوبه کل رشته هاش رتبه های خوب میخواد. فکر نمیکنم هیچ وقت با بیست هزار کسی پرستاری قبول شده باشه من خودم سال ۸۳ با رتبه ۴ هزار منطقه ۳ و با میانگین درصد ۵۰ درصد پرستاری کرمان قبول شدم الانم دکترای پرستاری دارم 

چون بازار کار علوم پزشکی خوبه کل رشته هاش رتبه های خوب میخواد. فکر نمیکنم هیچ وقت با بیست هزار کسی پ ...

والا من سال 83نمیدونم ولی مطمئنم یه سه چهار سال پیش با 15 هزار راحت پرستاری میاوردن من خودمم با 3 هزار تجربی پرستاری تهران میاوردم حالا تفاوت 3 هزار و 4 هزار اونقدری نیس که الان با 4 هزار بندعباس بیارن! حالا راضین شما؟ البته اگه دکترا گرفتین که حتما باید راضی باشین و شرایط کاری تون خوب باشه

لطفا لایک نکنین مرسی💝
والا من سال 83نمیدونم ولی مطمئنم یه سه چهار سال پیش با 15 هزار راحت پرستاری میاوردن من خودمم با 3 هز ...

من خیلی راضیم. به راحتی هیئت علمی شدم با حقوق عالی و شرایط مناسب

راحت هیئت علمی شدین؟ برای هیئت علمی که خیلی اذیت میکنن میتونم درامدتونم بپرسم؟

رشته های علوم پزشکی که دکترا میگیرن تعهد دارن به دولت و به عنوان طرح هیئت علمی معرفی میشن به دانشگاهها و بعدم تو فراخوان وقتی شرکت کنی چون تو دانشگاه اونا هستی اگر ازت راضی باشن معمولا میگیرنت. تو دوران دکتری که دانشجو بودم ماهی دو تومان و الان ۷ تومان میگیرم

2706