2733
2739

راه حلی دارین آروم‌تر شه خیلی اذیت نشه انقدر استرس دارم واکسن ۴ ماهگیشه

سلامتی چشاش که چشامو رو همه چشا بست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خواهرم میگه من دوساعت قبل بردن بچم برای واکسن بهش شربت استامینیوفن میدم تا تب نگیرتش..دکترا میگن ندین ولی بیشتر مادرا میدن خواهر زادمم اصلا اذیت نمیکنه بعد واکسن

با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.
2738

شما مامانای کم تجربه ببخشید معذرت میخام چه دغدغه هایی دارین اووووه اینقدر بچه بزرگ کردن مشکل داره که این بخشش اصلا یادتون نمیاد

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
نه شنیدم که یه ربع قبل واکسن باید بدی

من از شب قبل هم میدم بهتره 

انشالله نینی اذیت نمیشه قطره هاشو مرتب بده تب نگیره

بهترین ادمهای زندگی همانهای هستند که وقتی کنارشان میشینی چایی ات سرد میشود و دلت گرم ...   

گلم فقط موقع زدن یه خرده گریه میکنن.استرس نداشته باش  آروم باش تا بتونی هوای کوچولوت را داشته باشی

2706