2737
2734
عنوان

کارم بد بوده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 420 بازدید | 53 پست
من یبار سرزده برام مهمون اومده بعد من شام فقط اندازه دو نفر درست کرده بودم مهمونم قبل شام بلند شد بر ...

😂😂😂😂😨😂😂😂 الهی بمیرم

دوست داشتی واس حال دلم صلوات بفرس❤

سلام استارتر جان . بله که کارت خیلی زشت بود .درستا بارداری و سختته . درسته نباید سرزده بیان ولی اولا مهمان بودن بعدشم شوهرت گفته بود غذا بده .شما به شوهرتم بی احترامی کردی بعد ببخشید درسته زحمت کشیدی و غذا درست کردی ولی زحمت اصلی را شوهرت کشیده که مواد غذایی خریده و اورده .باید یواشکی سهم فردای شوهرت را جدا میذاشتی و شام را میکشیدی و کنارش تخم مرغ یا پنیر میذاشتی و حتما به شون میگفتی اگه خبر داده بودید بیشتر میپختم .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره عزیزم یک تعارف میزدی فوقش اگه‌ میموندن و‌ میخوردن شوهرت یا فردا یک چیزی میخورد یا سریع یک غذایی آماده میکردی

من از این مهمونه یهوییا واسم زیاد پیش اومده فوقش اخرشب یک کوکو سبزی فوری واسه نهار شوهرم‌ گذاشتم

من یبار سرزده برام مهمون اومده بعد من شام فقط اندازه دو نفر درست کرده بودم مهمونم قبل شام بلند شد بر ...

وای😚😂من رفتم سر قابلمه خورشتم که بدم ببرن اگه میرسه بعد دیدم خیلی کمه تعارف نکردم

2728
😂😂😂😂😨😂😂😂 الهی بمیرم

خدانکنه عشقم اینو گفتم ک تعارف الکی هم اومد نیومد داره یهو مثل مهمون من میگ بده ببرم انگار بیرون بره خخخخ

مِهربون نَباشید مِهربونا تِکراری میشَن!
آره منم دوست ندارم سرزده بیان 

پس ازهمین حالا به همه اینو بفهمون من وقتی باردار نبودم اینو به همه فهموندم قشنگ پاتو بنداز رو اون پا بشین بدون نگرانی تو الان بارداری نمیتونی هی بپزی و بشوری و بسابی که عزیزم..شوهرتم درک میکنه مطمئن باش...من الان واسه شوهرمم غذا نمیتونم همیشه درست کنم خودشم میدونه حالمو نمیذاره زیاد سرپا وایسم

بعده ۶سال چشم انتظاری...خدایا ممنونم واسه هدیه ای که بهم دادی خودت مراقب حسینکوچولوی من باش😍😍❤❤تولد٢٦/٦/٩٨
2740

عزیزجون فرهنگا باهم فرق دارن مثلا ازنظر من کارشما درست نبوده 

اما مهم احساس خودته ک اون لحظه بهترین کار رو از نظر خودت انجام دادی.

خداروشکر۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد✌✌من خوشبخت ترینم💪
ماهم خودمون شاید یه روزی خواهرشوهربشیم یا مادرشوهر... دلمون میخاد بریم خونه داداشمون شام بمونیم راحت ...

حرفت متین دوستم اما سرزده برای ناهار و شام واقعا زشته شاید چیزی تو خونه نباشه صاحب خونه خجالت میکشه

مِهربون نَباشید مِهربونا تِکراری میشَن!
اره عزیزم یک تعارف میزدی فوقش اگه‌ میموندن و‌ میخوردن شوهرت یا فردا یک چیزی میخورد یا سریع یک غذایی ...

راستش منم قبلاً این کارو میکردم ولی این دفعه لجم گرفت چون زیاد این کارو میکنن برا همین تعارف نکردم البته تعارف میکردم میموندن

سلام استارتر جان . بله که کارت خیلی زشت بود .درستا بارداری و سختته . درسته نباید سرزده بیان ولی اولا ...

نه شوهرم اصلا نگفت غذا بده هیچی نگفت حتی بعدشم که رفتن نگفت تغارفم نکرد اگه می‌گفت که حتما میوردم

راستش منم قبلاً این کارو میکردم ولی این دفعه لجم گرفت چون زیاد این کارو میکنن برا همین تعارف نکردم ا ...

البته چون بارداری شرایطتت یکم فرق داره

من با اینکه تازه ازدواج کرده بودم ولی مهمونداریم زیاد بود ولی از وقتی باردار شدم خود اطرافیانم رفت و آمدشون رو کم کردن بلاخره اگرم بدحال باشی شرایط سخت تره