2737
2734
عنوان

کارم بد بوده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 420 بازدید | 53 پست

مادر همسر خیلی حرمت داره وقتی مهمونم باسه حرمتش بیشتر باشه .حالا اینکه سرزده بیاد ادب خودش را میرسونه و اینکه منم که میزبان باشم حتی یه تعارف نکنم ، ادب خودم را میرسونم والا مواد غذایی مال پسرشه ، انگار مال خودشه .ما مادربزرگم هفته ای دو سه روز خونه را خونه مادرم هستن و اون روزایی هم که نیستن مادرم اگه آش یا میوه نوبرانه بخره حتما سهمش را میذاره . با اینکه مادرم نه خیلی دلخوشی از مادرشوهرش داره و نه اینکه خیلی ثروتمند باشند ولی اگه سالی یه بارم انبه خریدن براش میذارن .  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اهان اونجا که گفتی شوهرت گفته خواهرش میاد یه چیزی بش بده فکر کردم خواهرشوهر کوچیک داری ، یه چیز را فکر کردم خوردنی بده .شما منظورت وسیله بوده؟ در هر صورت اگه هر شبم سرزوه بیان وقتی تعارف کن .ارزش خودت را بیشتر پیش شوهرت بالا میبری با اینکه من خودمم از مهمون سرزده متنفرم .اکثر وقتها هم اینقدر خسته و بی حال و بی انرژیم که حال ندارم برا خودمم غذا بپزم ولی خب بالاخره مهمونن و چاره ای نیست

اهان اونجا که گفتی شوهرت گفته خواهرش میاد یه چیزی بش بده فکر کردم خواهرشوهر کوچیک داری ، یه چیز را ف ...

آره اومده بود به فرمی را بده به شوهرم .آخه مادر شوهرم زیاد میاد سرزده حالا یا تنها یا با بچه ها منم هر سری میوردم حتی اگه کم بود این سری گفتم نیارم که زیادی احساس راحتی نکنن یهویی بیان همش 

2731
ماهم خودمون شاید یه روزی خواهرشوهربشیم یا مادرشوهر... دلمون میخاد بریم خونه داداشمون شام بمونیم راحت ...

حرفت درست و منطقی بود.. 

اره واقعا.حالا خواهر هیچی .. مادر حق داره.خونه پسرشه.یه روزب خودتونم مادرشوهر میشید همین رفتار میشه باهاتون!!

من که خیلی به مخصوصا مادر پدرش احترام میذاشتم حتی گاهی غذا میپختم براشون میفرستادم.. منم حامله بودم.خب چیه مگه.درسته اونا بیشعور بودن خوبیای منو با بدی جواب دادن.. ولی به عینه دیدم خدا چققققد کمکم کرد تو زندگی..بخدا ایمان داشته باشید و خوبی کنید انعکاسشو تو زندگی به وضوح میبینید ..

من اگر خوبم اگر بد تو برو خودرا باش..هر کسی آن دِرووَد عاقبت کار که کِششششت ..
مادر همسر خیلی حرمت داره وقتی مهمونم باسه حرمتش بیشتر باشه .حالا اینکه سرزده بیاد ادب خودش را میرسون ...

خدا مادرتونو براتون نگهداره چه خانوم خوبیه.. ینی کاملا اخلاقیاتش عین مامان منه.مامان منم اینجوریه رفتارش.منم یکم از مامانم یاد گرفتم.. 

من اگر خوبم اگر بد تو برو خودرا باش..هر کسی آن دِرووَد عاقبت کار که کِششششت ..

نه بابا کار خیلی خوبی کردی . اگه به قول خودت دفعه اولشون نبوده و کار همیشه شون هست بهترین کارو کردی . مهمون ناخوانده توی این دور و زمونه معنی نمیده . والا ما که عروس و بچشونیم سرزده نمیذیم شام بمونیم تا خودشون دعوت نکنن . یعنی با همه اینجوریم هیچ وقت سرزده نمیرم‌.تا خودشون زنگ بزنن بگن بیا . این کارو میکنم که بقیه هم از این توقع ها نداشته باشن و‌سرزده خونم نیان 

نه بابا کار خیلی خوبی کردی . اگه به قول خودت دفعه اولشون نبوده و کار همیشه شون هست بهترین کارو کردی ...

ماهم اصلا اصلا سرزده نمی‌ریم هیچجا حتی خونه مادر شوهرم تا خودش دعوت نکنه واصرار نکنه

2740
 ماهم اصلا اصلا سرزده نمی‌ریم هیچجا حتی خونه مادر شوهرم تا خودش دعوت نکنه واصرار نکنه

پس عذاب وجدان نداشته باش . کار درستی کردی . اونم با این شرایط بارداری . تازه باید چیزایی که هوس میکنی هم بگی اونا برات بپزن بیارن والا . بعدا دیدیشون سر بسته بگو غذا میپزم حالت تهوع میگیرم و به سختی میپزم . دفعه بعدم سر غذا اومدن همین کارو بکن تا یاد بگیرن