2733
2734

به حول و قوه الهي و كمك ها و امداد هاي غيبي و حضوري سايت وزين ني ني سايت و كاربران فعال و هميشه در صحنه  پورتال جامع اطلاع رساني ني ني سايت  در خصوص مادر كودك نوزاد بارداري و ...

بنده به اين باور رسيدم كه در خصوص عمده مشكلات روحي و جسمي افراد بشر به آگاهي و علم كافي و وافي رسيدم و در حال حاضر توانايي كسب نمره قبولي را در آزمون جامع پزشكي دارم.

خداوند را شاكرم كه توفيقي عنايت كرد تا مدتي هرچند كوتاه در خدمت عزيزان با جامعه كثيرزنان و قليل مردان توفيق خدمت رساني داشته باشم (خصوصا جناب مش قلپاق با عنوان كاربري وزينشان )

ان شالله بعد از پذيرش در آزمون تمام سعي و تلاش خود را به كار خواهم بست و با صرف وقت و انرژي بيشتر در ني ني سايت و خدمت به خانوم هاي باردار و در شرف بارداري خود را براي تحصيل دردوره تخصصي زنان ،نازايي،زايمان و فلوشيپ مراقبت هاي بارداري آماده خواهم كرد .

پيشاپيش از همراهي و همكاري تك تك عزيزان كمال تشكر و قدرداني را دارم 

من الله توفيق 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
"""بنده به اين باور رسيدم كه در خصوص عمده مشكلات روحي و جسمي افراد بشر به آگاهي و علم كافي و وافي رس ...

سوالي بود!؟ 

نه به نظرم رسيدم 

الان طيف وسيعي از افراد رو ميشماسم 

2738