2733
2734
عنوان

با دل درد شدید از خواب بیدار شدم 😣😣😣😣

| مشاهده متن کامل بحث + 1411 بازدید | 30 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا جمع شدم یه جا خیلی درد دارم خدا نکنه اپاندیس میترسم😕😕

منم یه بار زیردلم تیرمیکشید خیلی درد داشت ولی بعد از چنددقیقه خوب شد مثل اینکه کیست بوده

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
2731
تا یه ماه پیش سونو شدم کیست نداشتم

ببین تا نیم ساعت صبرکن اگه شدید و حالت تهوع داشتی برو دکتر

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
2738
خب واسه همین دیر تر پریود شدی دارو مگ بهت نداده حتما پیگیر باش فردا برای بچه دار شدنت ب مشکل بر نخ ...

پروژسترون داده از 11 پریودی بخورم که هنوز نشدم که شروع کنم

منم اینجوری شدم رفتم دسشویی راحت شدم.

دور نافمو دورانی چرب میکردم تا شکمم راه بیفته

با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.
تا یه ماه پیش سونو شدم کیست نداشتم تنبلی تخمدان دارم  میمیرم

مد یه بار با همین درد نصفه شب از خواب بیدار شدم مجرد هم بودم با بابا و داداش و مامانم و...رفتیم درمانگاه تا رسیدیم دیش دکتره خوب شدم .دکتره هم یه نگاهی به من کرد یادم نیست چیگفت یه چیزی به بابام گفت یواشکی .جمع کردیم اومدیمو بعدا فهمیدم گاهی تخمک گذاری با درد همراه متاهل مجرد هم نداره.

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا
مد یه بار با همین درد نصفه شب از خواب بیدار شدم مجرد هم بودم با بابا و داداش و مامانم و...رفتیم درما ...

اخه هیچوقت تخمک گذاریم همراه با درد نبوده چه برسه به الان که شدیده

2706