2733
2739
عنوان

بى بى چك

| مشاهده متن کامل بحث + 1142 بازدید | 99 پست
من ١١روز بعد از اقدام زدم منفى شد ولى الان هاله داره

خب بعضیا دیر تر هورمون وارد جریان خون و ادرار میشه. ولی آزمایش خون زود نرو من همون روز که اینطوری هاله افتاد رفتم آزمایش خون مشکوک بود خیلی استرس بهم وارد شد تا دیروز که دوباره رفتم آزمایش و مثبت بود😍

ببخشید ولی حاملگی سختی زیاد داره گلم انشالله واسه شما بهترین دوران باشه😉

مررررررررررسى عزيزم.ايشالا نينيتو سالم بغل كنى😘

خداجونم ٧ماه منتظرم گذاشت تا فندقمم مثل خودم ته تغاريش بشه 😍😍😍😍                           اسفندى که باشى میشى ته تغارى خدااااااااااااا😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چند هفته ی 

تازه ام هنوز

ولی از دوست های اطرافم که سبک زندگی شبیه من دارن میشنوم که میگن راحت ترین دوران زندگیشونه، بالاخره فرصت کردن بعد این هکه درس خوندن و کار کردن استراحت تپل داشته باشن و از بچه لذت ببرن

2728
منم چند روز پیش بی بی چکم مثبت شد چون اولین ماه بود و سه روز قبل تخمک گذاری اقدام داشتم اصلا اصلا ف ...

چهارتااااا🤣🤣🤣🤣🤣

يكم در مصرف بى بى صرفه جويي كن خواهر😂😂😂

خداجونم ٧ماه منتظرم گذاشت تا فندقمم مثل خودم ته تغاريش بشه 😍😍😍😍                           اسفندى که باشى میشى ته تغارى خدااااااااااااا😍😍😍
2738
مثبته.کی موعدته

دو روز از موعدم گذشته😑

تازه ام هنوز ولی از دوست های اطرافم که سبک زندگی شبیه من دارن میشنوم که میگن راحت ترین دوران زندگیش ...

انشالله بی دردسر باشه بارداریت 😉

همسرم عشقم 💖دخترم رفیقم💗پسرم معجزه ی خدا برای من💙پروردگارا سپاس💚
چهارتااااا🤣🤣🤣🤣🤣 يكم در مصرف بى بى صرفه جويي كن خواهر😂😂😂

وای

کلی خریده بودم باد میکرد😁😁😁😁

تازه روزهای بعدش هم روزی یکی بی بی چک میزدم

سه تا کیت تخمک گذاری

چون کیت تخمک گذاری اگه باردار باشی مثل تست بارداری عمل میکنه

خب بعضیا دیر تر هورمون وارد جریان خون و ادرار میشه. ولی آزمایش خون زود نرو من همون روز که اینطوری ها ...

عزييييييييييزم مباركت باشه.آره وايميسم بعد از ده روز ميرم آز😍😍😍😍

منم چند روز پیش بی بی چکم مثبت شد چون اولین ماه بود و سه روز قبل تخمک گذاری اقدام داشتم اصلا اصلا ف ...

تو احتمالا تاريخ تخمك گذاريت زودتر از ازون چيزيه ك فك ميكنى🤔

حامله ای.تامام.

وااااااااااااى مررررررررررررسى😍😍😍😍😍

2706