2733
2734

خیییییلی بیشتر شده 

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اخ

کاش منم مامان بودم

یا الاقل پیش مامانم بودم

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 
2738
اخه نمیشه که از هنه چیز زد 

همه چیز نه

خرجای غیرضروری

هر خانواده هم بستگی داره به سبک زندگی و درآمد و ....

مثلا واسه من تغذیه سالم در اولویت هست.از روغن سالم و برنج خوب و ....نمیتونم بگذرم هر چقدر گرون باشه میخرم

ولی میتونم لباس و وسایل خونه کمتر بخرم

حجاب یعنی خیابان ادامه اتاق خواب نیست!!!بلکه جای کار و تلاش و ترقی جامعه است
ما اصلا نمیرسونیم دیگه 😓

مای بی بی شو که حتما بایدگرفت،مثلا ازارایشم میزنم براش میوه میگیرم چون یسالشه بایدویتامینا بهش برسه،ازخریدای خونه هم یکم میگذرم،ولی اینکه بچه روزیشو میاره ایمان دارم بهش،توسختترین شرایط وبی پول ی وقتی نیازبوده برا پسرم چیزی بگیریم پول دستمون اومده خداروشکر ،،،سخته اینجورزندگی ولی کاریش نمیشه کرد همه دارن میگزرونن باخوب وبدش

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
از خرج لباس خودم میزنم دیگه مثلا برای دوتا بچه هام لباس تو خونه ای و بیرونی خریدم تابستانی دیگه به خ ...

خیلی وضع و اوضاع بد شده 

قبل  بارداریم کلی ام پس انداز میکردیم ولی بعد به دنیا اومدن پسرم تا قرون اخرشم خرج میشه 

مای بی بی شو که حتما بایدگرفت،مثلا ازارایشم میزنم براش میوه میگیرم چون یسالشه بایدویتامینا بهش برسه، ...

از لحاظ مایحتاج زندگی و وسایل بچه میرسه ولی مثل قبل نمیشه دیگه 

قبلا خیلی راحت زندگی میکردیم امروز به شوهرم گفتم  فلانیو دعوت کنیم  برای اخر هفته گفت همینقدر مونده ببین میرسونی که بخوای مهمونم دعوت کنی 🤦‍♀️

همه چیز نه خرجای غیرضروری هر خانواده هم بستگی داره به سبک زندگی و درآمد و .... مثلا واسه من تغذیه ...

واقعا نمیدونم چجوری خرج میشه  

درامدشم کم نیستا ولی تعجب میکنم اینجوری به اخر ماه نمیرسونیم 

2706