2737
2739
عنوان

خدا کجایی ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 530 بازدید | 107 پست
فقط برگرده به من   فقط بیاد سمتم   فقط بخوادم    شوهرمو میگم  کاش بیاد صد ...

عزیزم عزت نفست رو حفظ کن محکم باش قوی باش نشکن نزار داغون بشی خدا کمکت میکنه حتما آینده خوبی داری من ایمان دارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه دوست داری حوصله داری خلاصه بگو الیته اگه دوستداری ک‌ چی شد اینجوری شد 

اصلا نمیدونم از کجا شروع کنم  

ولی یه روز تاپیک میزنم  اندازه ۷ سال حرف دارم 

وزن اولیه ۷۰      هدف اول  ۶۵    هدف دوم ۶۰    الانم  ۶۵ کیلوام    به هدف اولم رسیدم    من میتونم   
مشکلش چیه شوهرت؟ نکنه کسی رو زیر سر داره مگه میشه بی دلیل مادربچشو نخواد؟  پس رابطه اش با دخت ...

خوبه  دخترمونو دوس داره   فقط منو وسیله می دونع  شبی که باشه خوبه و دوسم داره   شبی که نباشه یا نخوام... پرتم میکنه   فقط وسیله ام براش 

نه احترامی نه خواستنی  نه عشقی 

تو طول این ۷ سال همین بودم براش 

یه عالمه موضوع دعوا داریم همش این نیس 

وزن اولیه ۷۰      هدف اول  ۶۵    هدف دوم ۶۰    الانم  ۶۵ کیلوام    به هدف اولم رسیدم    من میتونم   
2728
اصلا نمیدونم از کجا شروع کنم   ولی یه روز تاپیک میزنم  اندازه ۷ سال حرف دارم

انشاءالله درست بشه

اگه تا الان باهات مونده حتما ته قلبش میخوادت و گرنه مطمئن باش مردی اگه نتونه زنی رو تحمل کنه به هیچوجه پا رو دلش نمیزاره ک به زور باهاش بمونه

البته باید داستانتو بشنوم تا نظر کاملتری بدم

اصلا نمیدونم از کجا شروع کنم   ولی یه روز تاپیک میزنم  اندازه ۷ سال حرف دارم

خیلی شوهرت رو جدی گرفتی بخدا بزار هر غلطی نکرده بره بکنه میره دوراشو میزنه میبینه هیچ خبری نیست میاد میگه غلط کردم دستاتم ماچ میکنه بهت قول میدم

غمت کم دوست عزیز🌷 دعا میکنم برات تو هم دعام کن ❤ دعای دل شکسته بی جواب نمیمونه  به حکمتش شک نک ...

خدا  نخواست منو   باشه  اما تو بخواه منو 

ولم کرد   تو ولم نکن   

فیلم میبینه   دیگه من راضیش نمیکنم 

دنبال صیغس انگار    

خانوهدشم منو از اول نمیخواستن 

2738
خیلی شوهرت رو جدی گرفتی بخدا بزار هر غلطی نکرده بره بکنه میره دوراشو میزنه میبینه هیچ خبری نیست میاد ...

نع  این دفعه فرق میکنع  

ناراحتیم براش مهم نیس   اشکام مهم نیس   شیر حرص و ناراحتی به بچم بدم براش مهم نیس 

کسی رو ندارم من    تنهام  بدبختم   منم و گل دخترم 

خدا  نخواست منو   باشه  اما تو بخواه منو  ولم کرد   تو ولم نکن    ...

این رو نگو عزیزم خدا حتی کافر ها رو هم روزی میده و نسبت بهشون رحیمه چون رحمانیت عام داره و لطفش شامل همه میشه شما که جای خود داری حتما بنده خوبی هستی چون زن وفادار و با محبتی هستی کاملا مشخصه 

این رو نگو عزیزم خدا حتی کافر ها رو هم روزی میده و نسبت بهشون رحیمه چون رحمانیت عام داره و لطفش شامل ...

هر کسی بالاخره یع بدی هایی داره   کاش خوبیهای منو میدید