2737
2734
عنوان

خدا کجایی ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 530 بازدید | 107 پست
شوهرم نمیخواد منو   واسه بچه نگهم داشته  وگرنه طلاق داده بود  نگام نمیکنه  حرف ...

نذر کن سوره طلاق

سوره منافقون

30و31قصص و10نمل

واقعاتجربه شده که توافزایش محبت معجزه کرده حتمابخون

نذریاجوادالائمه ادرکنی هم بگیر

اگه دنبال مرد غریبه بودم  مبگفتم حق داش

اگه بد جنس و ذات خراب داشتم میگفتم حق داش 

وزن اولیه ۷۰      هدف اول  ۶۵    هدف دوم ۶۰    الانم  ۶۵ کیلوام    به هدف اولم رسیدم    من میتونم   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نذر کن سوره طلاق سوره منافقون 30و31قصص و10نمل واقعاتجربه شده که توافزایش محبت معجزه کرده حتمابخون ...

مرسی از کمکت 

ایشالا همیشه شاد باشین  دلتون غم نبینه 

وزن اولیه ۷۰      هدف اول  ۶۵    هدف دوم ۶۰    الانم  ۶۵ کیلوام    به هدف اولم رسیدم    من میتونم   
نذر کن سوره طلاق سوره منافقون 30و31قصص و10نمل واقعاتجربه شده که توافزایش محبت معجزه کرده حتمابخون ...

فکرکنم برعکس گفتم30و31نمل 10قصص

دقیق یادم نیست کودومش بود

اماتوافزایش محبت مادرشوهرهم اثرداشته شوهرکه جای خودداره

صبر هم داشته باش عزیزم شاید چیزی که من و شما میخوایم آخر و عاقبت نداره یکم توکل کن بخدا و بهش اعتماد ...

فقط برگرده به من   فقط بیاد سمتم   فقط بخوادم   

شوهرمو میگم 

کاش بیاد صدام بزنه  تو یه خونه ایم ولی انگار نیس  انگار نیستم   دخترکم   خدا دخترکم اسیب نبینه  عیب نداره  نخوادم    خواستن که زوری نیس 

2740
چند وقت ازدواج کردی عزیزم بچت چند سالشه  یهو اینجوری شد

۷ ساله با همیم   دخترم نزدیگ ۲ سالشه 

قصم اندازه ۷ ساله   طولانیه 

منم دلم خیلی گرفته 😔😔 ببخشید میپرسم جدا شدین 

نه  جدا نشدیم   ولی دلی جدا شدیم   

2706