2733
2739
عنوان

نظرتون رو میخوام

| مشاهده متن کامل بحث + 1817 بازدید | 105 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه خیر توضیح دادم هوافضای سپاه چن بخشه یه بخش‌پدافنده که بله منطقه عملیاتی دارن یه بخش‌پهبادی که اون ...

هنوز نگفتند کدوم بخش میخواد بره فقط گفتند افسر سپاه میشه چون لیسانس داره 

خودش می‌تونه تعیین کنه کدوم بخش باشه؟

با خدا باش و پادشاهی کن ، بی خدا باش و هر چه خواهی کن
2728
عزيزت عمته نه خانوماي سايت 

عمه ندارم ولی خو همون طور که گفتم شما زوده وارد جامعخ بشین بهتره برین یه خورده اداب معاشرت یادبگیرین که اولا دروغ نگین دوما مثل یه انسان خرف بزنید

2740
انگار بگي اي تي آرهاي جديد خيلي بهتر از ايرباس هاي ٤٠سال پيشن 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

خوب مشخصه فیتر بهتره از فانتومه . خوب‌مقایسشون کن ببینیم یاد بگیریم . عمر عملیاتی فیتر چقدره مال فانتوم چقدره فدرت موتورشون در حالت پس سوز‌بدون پس یوز‌چفدره برد عملیاتشون و مقدار مهماتشون که حمل میکنن نوع تسلیحاتی که حمل میکنن بی زحمت واسمون توضبخ بده

عمه ندارم ولی خو همون طور که گفتم شما زوده وارد جامعخ بشین بهتره برین یه خورده اداب معاشرت یادبگیرین ...

پستهاي قبليتونم ديدم انگار كار هميشگتونه به قول خودتون فوش بديد و فحش هم در جواب بشنويد ،و اينكه عمه نداريد دليل نميشه با هر لغتي ديگران رو خطاب كنيد 

مهندسی کامپیوتر

هوا فضا بیشتر فک کنم بخش علمی دارن نه ماموریتی و عملیاتی . بیشتر کارشون پروژه های الکترونیکی ماهواره ای اینها باشه.اصلا نگران نباش. تازه تو همون بخشهای دیگه سپاه هم همه عملیاتی نیستن. بخش کادر اداری و دفتری هم هستن.بستکی ب شرایط و سازمانی داره که تپش مار میکنن.همه خا یکسان نیس. اما در کل ب نظرم اصلا جای نگرانی نیست. ان شاءلله موفق باشه هر جایی هست

پستهاي قبليتونم ديدم انگار كار هميشگتونه به قول خودتون فوش بديد و فحش هم در جواب بشنويد ،و اينكه عمه ...

یادم نمیاد به کسی فوش بدم ولی خو درمقابل ادم بی خانواده خوب مسلما میاستم مثلا همین شما. وقتی اداب و تربیت خانوادگی ندارین و فوش میدین مجبورم جوابتون رو بدم غیر اینه؟؟؟

عمه ندارم ولی خو همون طور که گفتم شما زوده وارد جامعخ بشین بهتره برین یه خورده اداب معاشرت یادبگیرین ...

من طرفدار شما هستمممممم . خانم فایا شما ابتدا لغت وحشی رو بکار بردید واقعا زشتهههه

هوا فضا بیشتر فک کنم بخش علمی دارن نه ماموریتی و عملیاتی . بیشتر کارشون پروژه های الکترونیکی ماهواره ...

سپاه هزارو یک ارگان داره که عملیاتی نیستن و بستگی داره برادرشون کدوم قسمت برن

هوا فضا بیشتر فک کنم بخش علمی دارن نه ماموریتی و عملیاتی . بیشتر کارشون پروژه های الکترونیکی ماهواره ...

سپاسسسسسسسگذارم 

2706