2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
داره میریزه .با آهنگ بخون چند بار خندون میشی😁

وای این اهنگه عالیه😂😂😂😂

همیشه دلیلی برای گریه کردن وجود داره...ما به یک جوک دوبار نمیخندیم پس چرا برای یک مشکل دوبار غصه بخوریم!؟...این بستگی به تو داره که لبخند بزنی یا گریه کنی و غصه بخوری☺
ن خاطره تعریف کنین پریودم هستم متاسفانه

خبببب مثلا از سوتی هامون بگیم؟

همیشه دلیلی برای گریه کردن وجود داره...ما به یک جوک دوبار نمیخندیم پس چرا برای یک مشکل دوبار غصه بخوریم!؟...این بستگی به تو داره که لبخند بزنی یا گریه کنی و غصه بخوری☺
2738

امروز رفتم مسجد ی خانمی بود امد پیشم یهو ی صدای باد معده بلند داد بعد از پنج دقیقه کفت مردم خجالت نمیکشن راحت تو مسجد باد در میکنن منم موندم هاجو واج نگاش میکردم . گفتم بهش بله دیگه بعد تو نماز هم چندبار باد در کرد نماز که تموم گفت بهم چقدر این پیرزنه کناریم بی ادبه همش باد در میکنه  کسی نبود بهش بگه بابا خودت باد در میکنی چرا الکی میزلری رو پیر زنه ابروشو میبری خلاصه جایی نبود جامو عوض کنم سر گیجه گرفتم تا امدم بیرون

میشه برا مامان شدنم صلوات بفرستید
وای همش تو مغزم تکرار میشه هی زیر لب زمزمه میکنم شوهرم میگه خل شدی رفت  عاشقش شدم🤣

😂😂😂با عرض پوزش دختر عموم حالش بده هی ما میخونیم واسش داره میریزه داره میریزه😂😂

پریودم.همش با خودم میخونم داره میریزه،داره میریزه میریزه میریزه

ایولللل ما برای دختر عموم میخونیم😂😂😂

😂😂.واای افتاده تو مغزم این آهنگه.

قدمی هستا اما انگار همه جدید کشفش کردن😂

2706