2737
2734
عنوان

کیا با دوست پسرشون ازدواج کردن؟؟

1032 بازدید | 72 پست

خوبه یا بد!

ازاینکه بهش رسیدین خوشحالین یا....ازمشکلاتتون بگید یکم 😑☺

کسایی هستن که اصن به عشقشون نرسیده  باشن ؟؟😢😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من هر دو بار رسيدم خيلي هم كيف داد 😂😂😂😂

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك
2731

من رسیدم خداروشکر راضی ام❤️

یه لحظه صبر کن رفیق لا به لای شلوغی و کلافگی و سخت گرفتن هایزندگی خواستم یه چیزی بهت بگمیه نگاه به پشت سرت بندازمثل همه ی روزایی که گذشتاین روزا هم میگذره‌خواستم بگم حواست هست دیگه؟!ما یک بار زندگی میکنیمحالا ادامه بده :)

من بعد 6 سال ازدواج کردم خیلی راضیم 

مشکلات تو هنه زندگیا هست خداروشکر کنارهم حلش میکنیم

گروه نارنجی تاریخ شروع 1۴0۱,02,10 وزن 76,900                                 هدف 60                        ‌                          75,150🧡
2738
من هر دو بار رسيدم خيلي هم كيف داد 😂😂😂😂

شما الگوی منین😍😂😂😂

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 

من 😎

راصیم و اگه نمیرسیدم تا اخر عمر کمبودشو داشتم

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          

من✋

خوبیش اینه که خیلی به هم نزدیکیم...رودربایستی نداریم.  کلا....همو دوست داریم

ولی بدیش اینه که موقع عروسی و اینا باید کوتاه میومدم...و دوستاییم که با شوهرشون دوست نبودن

قشنگ میتونن مادرشوهر رو بشورن پهن کنن

ما اگر حرف بزنیم میگه دوست بودین و خودت خواستی و...

کریستینا68هستم.به دلیلی که من بی اطلاع هستم کاربری قبلیم تعلیق شده😊
2706