2733
2739

بازی درمانی

تکنیکی است که از طریق آن، ابزار طبیعی بیان حالات کودک، یعنی “بازی” به عنوان دریچه ای به سوی درون کودک و احساسات  و افکار وی به کار گرفته می‌شود تا کودک بتواند تنش ها و فشارهای احساسی خویش را بیرون بریزد و نشان دهد. بازی درمانی یکی از روش های بسیار موثر در بهبود مسایل روانشناختی و مشکلات رفتاری کودکان است. تکنیک های بازی درمانی بر مبنای “چگونگی” استفاده از اسباب بازی ها در موقعیت درمانی است.در حین فرایند بازی درمانی، بازی درمانگر به دقت به مشاهده رفتارهای کودک، نوع انتخاب ها و بازی هایش میپردازد تا از مشکلات درونی کودک آگاه شده و پس از تفسیر و نتیجه گیری از مشاهدات خود راه حل هایی مناسب را برای کنترل مشکلات به کودک و والدین ارائه میدهد.کودکان در پروسه ی بازی درمانی به شناخت بیشتری از احساسات خود می رسند و برای ابراز نیازها و هیجاناتشان احساس راحتی بیشتری خواهند کرد.

منبع: دکتر مهسا ساداتی متخصص روانشناسی کودک

کلینیک شهرآرا: 88267040

منشی خصوصی:09128398588

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام عزیزم لینک ویدیوی خانم دکتر مهسا ساداتی متخصص روانشناسی کودک و نوجوان در مورد معجزه بازی درمان ...

ای ذلیل بمیرید شماهارو ....خجالت بکشید هر جای سایت میخای روانشناس مشاور رفتاردرمان سرچ کنی همه ی تاپیکا با اکانت های متفاوت تبلیغ مهسا ساداتی ....دکتر خوب نیاز ب تبلیغ نداره

مهربان باشید

فکر کنم یه ۲۰تایی اکانت داری این همه شماره رو ازکجا اوردی اکانت زدی.‌‌‌.....

خانوما دروغ میگه هرجا مهسا ساداتی دیدید به راحتی از پستش بگذرید....اه اه بسه دیگه

مهربان باشید
2738