2737
2734
عنوان

بی اشتهایی پسر 9ماهه ام😢😢😢

160 بازدید | 21 پست

دو روزه پسرم اصلا غذای کمکی نمیخوره .. شیر خودمم فقط تو خواب میخوره البته این عادتش چندین ماهه اینجوریه که تو خواب شیر میخوره حالا نمیدونم این بی اشتهاییش به غذا بخاطر اینکه داره دندونای بالاش در میاد(البته علائمی من ندیدم ) یا بخاطر دمنوش زیره سبز که چند روزه دارم استفاده میکنم برای لاغری ؟؟؟ کسی میدونه چرا اینجوری شده چیکار کنم اشتهاش درست شه..!! خیلی اعصابم ریخته بهم هرچی براش درست میکنم نمیخوره..😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

عزيزم زيره شيرو خشك ميكنه و اينكه بخاطر دندوناش هست پسر منم همينطور شده و بخاطر گرماى هوا هم هست 

فقط یه صلوات 🌹ای کاش حاجت منم بسلامتی و دلخوشی براورده بخیر میشد و همسرم دوباره مثل سابق احترام خانوادمو داشت وهمینطور خانوادم احترام همسرمو مثل گذشته البته بسلامتی 😔 باهم حرف بزنن خوش باشن تا بمن هم خوش بگذره(مخصوصا با مادرم)

زیره رو قط کن

و غذای کمکیم فک کنم بخاطر دندوناش باشه

پسر منم موقع دندون در اوردنش اصلا غذا نمیخورد

فروش انواع نقره جات ب قیمت عمده💎💍؛سفارشات نقره پذیرفته میشود.سفارشات برای کارهای بافتنی کودکان نیز همینطور.🧣👒۰۹۳۶۴۱۸۴۶۶۷ لطفا ب این شماره پیام دهید.برای اطلاعات بیشتر پیام دوستی بفرستین😊
عزيزم زيره شيرو خشك ميكنه و اينكه بخاطر دندوناش هست پسر منم همينطور شده و بخاطر گرماى هوا هم هست&nbs ...

البته بعضى بچه ها تنوع عذايى دارن 

فقط یه صلوات 🌹ای کاش حاجت منم بسلامتی و دلخوشی براورده بخیر میشد و همسرم دوباره مثل سابق احترام خانوادمو داشت وهمینطور خانوادم احترام همسرمو مثل گذشته البته بسلامتی 😔 باهم حرف بزنن خوش باشن تا بمن هم خوش بگذره(مخصوصا با مادرم)

رفلاکس نداره؟؟

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
2706