2737
2739

من این ماه بدون آمپول و دارو فقط بالتروزول باردارشدم درکمال ناباوری چون اصلا فکرشونمیکردم بشه خیلی بیخیال بودم برای این ماه،امروزبیبیم مثبت شدفردابرم آزمایش،امیدوارم شمام این ماه باردارباشی

دخترم،منو بابایی عاشقتیم❤❤❤

من این ماه لتروزول خوردم آمپولم زدم خیییییلی منتطر بودم بی بی مثبت بشه ولی الان لکه بینی دارم 😔

باید از سوی خدا معجزه نازل بشود تا دلم باز دلم دل بشود♡ خدایا تو بساز برام تو بسازی قشنگه ♡میشه برای مامان شدنم یه صلوات مهمونم کنید ان شاءالله خودتون حاجت روا شید😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من این ماه بدون آمپول و دارو فقط بالتروزول باردارشدم درکمال ناباوری چون اصلا فکرشونمیکردم بشه خیلی ب ...

انشالله عزیزم لتروزول از کلومیفن بهتره؟!؟ اونو بخرم؟

یه خانوم بلا که میخواد به همین زودی ها مامان بشه ؟؟خدایا یعنی میشه؟؟؟؟
2728
من این ماه لتروزول خوردم آمپولم زدم خیییییلی منتطر بودم بی بی مثبت بشه ولی الان لکه بینی دارم 😔

چندمه موعدتی الان

من این ماه بدون آمپول و دارو فقط بالتروزول باردارشدم درکمال ناباوری چون اصلا فکرشونمیکردم بشه خیلی ب ...

مبارکه 

باید از سوی خدا معجزه نازل بشود تا دلم باز دلم دل بشود♡ خدایا تو بساز برام تو بسازی قشنگه ♡میشه برای مامان شدنم یه صلوات مهمونم کنید ان شاءالله خودتون حاجت روا شید😘
چندمه موعدتی الان

الان باید پریود میشدم که فکر کنم بعد لکه بینیم شروع بشه

انشالله عزیزم لتروزول از کلومیفن بهتره؟!؟ اونو بخرم؟

برای من ک خوب بود من ازروز سوم تاپنج روز روزی سه تا خوردم ولی شمازیرنظردکتراینکاروکن حتما

دخترم،منو بابایی عاشقتیم❤❤❤
2738
الان باید پریود میشدم که فکر کنم بعد لکه بینیم شروع بشه

ای بابا منم فردا موعدمه و علایم پریودم دارم

برای من ک خوب بود من ازروز سوم تاپنج روز روزی سه تا خوردم ولی شمازیرنظردکتراینکاروکن حتما

اوه سه تا من یکی خوردم

ای بابا منم فردا موعدمه و علایم پریودم دارم

ان شاءالله شما بارداری 

من اصلا علائم پریودی نداشتم فقط دور نافم و سینه ام درد میکرد شما که علائم پریودی داری شاید بارداری

ان شاءالله شما بارداری  من اصلا علائم پریودی نداشتم فقط دور نافم و سینه ام درد میکرد شما که عل ...

من نوک سینه م‌درد میکنه الان 

خیلی هم درد دارم 

نمیدونم سوزشم دارم 

بی بی گذاشتم منفی شد الان

2706