2737
2739
عنوان

فقط مطلقه ها

| مشاهده متن کامل بحث + 299 بازدید | 33 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کاش بود تو هفته سه روز پیش منه  میترسم نامادریش نزاره بیاد پبشم خیلی استرس دارم  از غر ...

منم باردارم اوایل بارداریمه میخوام سقط کنم ازاین میترسم ک ب مرحله ای برسم ک بخاطر بچم مجبور باشم بسوزم وبسازم😔😔

منم باردارم اوایل بارداریمه میخوام سقط کنم ازاین میترسم ک ب مرحله ای برسم ک بخاطر بچم مجبور باشم بسو ...

اگه میخوایی سقط کنی سریع اقدام کن 

واقعا بچه اذیت میشه تو طلاق 

من همیشه احساس گناه میکنم بابت پسرم 

کاش حامله نبودی. حداقل

2738
اگه میخوایی سقط کنی سریع اقدام کن  واقعا بچه اذیت میشه تو طلاق  من همیشه احساس گناه میکن ...

چی بگم

کاریه ک شد و الان ب شدت پشیمونممم

اره فردا یاپس فردا سقط میکنم

سختمه جیگر گوشمه باباشم دوست دارم

اما خب زندگی بدی دارم خدایا خودت به دلم رحم کن داغونم

اصلا پشیمون نباش دختر بعضی مردا اهل زندگی نیستن تاپیکتو خوندم الان حالت چطوره؟؟ ببین شوهرمنم خیا ...

همه هم این حرفارو بهم میزنن ولی خیلی دارم عذاب میکشم همین الان هم خونه خودم تو یه اتاق با هم ولی جدا خوابیدیم ارزو میکنم برگرده

به خودت ایمان داشته باش تو قویترین شخص زندگی خودت هستی
چی بگم کاریه ک شد و الان ب شدت پشیمونممم اره فردا یاپس فردا سقط میکنم سختمه جیگر گوشمه باباشم دوس ...

الهی دورت بگردم چه شرایط سختی داری

همه هم این حرفارو بهم میزنن ولی خیلی دارم عذاب میکشم همین الان هم خونه خودم تو یه اتاق با هم ولی جدا ...

هرچی خدا صلاح بدونه

منم دقیقا الان مث توم دوست دارم برم بغلش و دل سیر گریه کنم اما میدونم فایده نداره😢

هرچی خدا صلاح بدونه منم دقیقا الان مث توم دوست دارم برم بغلش و دل سیر گریه کنم اما میدونم فایده ندا ...

امروز دادخواست طلاق دادیم فردا وقت مشاوره دارم همش منتظرم بهم بگه ادامه میدیم دلم داره اتیش میگیره

2706