2737
2734
ترو جون بچه ها و پدر مادرتون بگید چرا پیام داده آیا غیر مستقیمفته برگرد. هر چی کردم نشد و دعوتم رو ...

نه این آدمی که من دیدم یه آدم درستیه که به اعمال و حرفاش خیلی فکر میکنه. اشتباه برداشت نکن. برو پی زندگیت. تو اگر همین فردا یکی دیگه ام بیاد شاهینو یادت میره. برو پی زندگیت این بدبخت رو ول کن.

@هر جایی دیدید یک رفتار به شکل غلیظ اظهار می شود بدانید که به احتمال بسیار زیاد در پشت صحنه (یعنی در باطن فرد) عکس این رفتار وجود دارد. @کسی که خیلی غلیظ با ادب است، باید بدانید که در عمق باطنش دریایی از بی ادبی نهفته است. @کسی که خیلی غلیظ خودش را سر به زیر و ماخوذ به حیا نشان می دهد، بدانید که خشمی فراوان پشت این شرم پنهان است. @یا اگر کسی خیلی بیش از حد و غلیظ اظهار معتمد بودن می کند، بدانید که در باطنش خیانت اولین گزینه است. @کسی که خیلی غلیظ با غیرت و متعصب است در باطنش آتش فشانی از فساد منتظر انفجار است. @كسی كه خيلی غليظ به دينداری و پاك منشی خود را مطرح می كند؛ شك نداشته باشيد با اين نما، باطنی عاری از هرگونه اعتقاد وجود دارد. @آدم ها پشت رفتارهای غلیظ پنهان می شوند تا حجم بزرگ منفی های درونشان را استتار کنند. @مواظب رفتارهای غلیظ باشید و از همه آنها مهم تر سراغ غلیظ های خودتان نيز بروید. @تا ببینید کدام رفتار افراطی را از خود نشان می دهید. آن را بنویسید و با نگاهی بدون قضاوت و بی طرفانه رهگیری کنید که در باطن شما چه چیزی زیر پوشش این رفتار افراطی پنهان شده است. @غلیظ های درونتان را قبل از اینکه سر باز کنند و زندگی تان را به باد دهند پیدا کنید و بگذارید خورشید آگاهی تان به آنها بتابد و محوشان کند. @یک زندگی سالم، زندگی معتدلانه است. رفتارهای غلیظ هرگز زندگی سالمی برای شما به ارمغان نمی آورند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوست قدیمم که دوبار جدا شدیم قبلا گفتم همه چیزو

این اقاییت انگار به زور پیام میده

گفته دوست نداره

دنبال چی هستی دقیقا؟

ی رابطه ی تموم شده رو با اصرار شروع نکن ☹

دلم گم شده پیداش میکنم من 💚 اگه عاشقه که وای به حالش ؛ رسواش میکنم من
2728
چیکارس اقا شاهین؟؟

تو هوانیروز

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا

خودش که میگه نظری نداره . تازه با این التماسا و قربون صدقه های شما بیشتر خودشو بالاتر میدونه و  فراری میشه. 

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
وا عزیزدلم این اقا حتی یک درصدم‌نمیخواد برگرده خودتو کوچیک کردی چرا؟دیگه بهش اس نده

خودشو کوچیک کرد؟؟؟؟؟؟! 

خودشو نابود کرد🥴🥴🥴🥴🥴

پسره یک درصدم اگر میخواست برگرده با این رفتار استاتر منصرف شد

این پیله بازیا چیه؟؟؟؟؟؟ 

مردا از زنهای دم دستی متنفرن

دست نیافتنی باش استارتر

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
این اقاییت انگار یه زور پیام میده گفته دوست نداره دنبال چی هستی دقیقا؟ ی رابطه ی تموم شده رو با ا ...

من بعد از سال ها ایمیلش رو پیدا کردم و چند بار پیام دادم .اون پیام داده...

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا
2738

هر چی بیشتر اصرار کنی بیشتر ازت دور میشه...به نظرم صبر کن بذار از درون با خودش کلنجار بره ،اگه واقعا نتونه فراموشت کن خودش برمیگرده،مدل مردها با زنها فرق داره زنها هر چی بیشتر نازشون رو بکشی بیشتر نزدیک میشن ،،،،اما مردها برعکسه ....اصرار تو چیز جالبی نیست،من داستانهای قبلیتو خوندم و در جریانم،...صبوری کن و از خدا بخواه مهر و محبتت رو تو دلش جا بندازه که برگرده...

خودشو کوچیک کرد؟؟؟؟؟؟!  خودشو نابود کرد🥴🥴🥴🥴🥴 پسره یک درصدم اگر میخواست برگرده با این رفت ...

اون واسه رابطه تازست نه من که دوبار گند زدم به زندگیش.

2706