2737
2739

کسی بوده سنگ صفرا رو با درمان دارویی درمان کرده باشه؟؟حتی اگه تعدادش زیادم بوده باشه؟؟

من یه خواهرشوهرم و عاشق عروسمونم.....دوسش دارم چون برادرمو دوس دارم....نمیدونم چه حسیه ولی همیشه دوس دارم توو هرجمعی بهترین باشه...تووهمه ی خریدا بهترین رو براش انتخاب میکنم حتی اگه خودم عاشق اون وسیله شده باشم....چون دوس دارم توو اوج باشه و هیچ کمبودی رو احساس نکنه....دوس دارم بم‌ب چشم خواهرش نگاه کنه نه خواهرشوهرخبیث😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پدر من این مشکل رو داره. نه با دارو خوب شد نه به تغذیه درمانی. باید جراحی کنه چون همش سنگ تولید میکن ...

امتحان کرده با دارو واینا؟؟یا مستقیم دکتر گفته باس عمل شه ؟؟

من یه خواهرشوهرم و عاشق عروسمونم.....دوسش دارم چون برادرمو دوس دارم....نمیدونم چه حسیه ولی همیشه دوس دارم توو هرجمعی بهترین باشه...تووهمه ی خریدا بهترین رو براش انتخاب میکنم حتی اگه خودم عاشق اون وسیله شده باشم....چون دوس دارم توو اوج باشه و هیچ کمبودی رو احساس نکنه....دوس دارم بم‌ب چشم خواهرش نگاه کنه نه خواهرشوهرخبیث😂😂
2731
جراح به یکی از اشناهای ما یه کپسولای سفیدی داد  نمیدونم اسمش چیه

سنگاش زیاد بوده؟؟؟یا کم؟؟

مادرشوهرم دارو گیاهی استفادکرد خوب نشد الان سه روزه عمل کرده ... عملشم با لیزر بوده الان که میگه را ...

بالاخره عضوی از بدن ادم جدا میشه....دردش میره ولی هزارتا بلا سر ادم میاد...حسرت یه بستنی باس ب دل ادم بمونه تا اخر عمر

2738
امتحان کرده با دارو واینا؟؟یا مستقیم دکتر گفته باس عمل شه ؟؟

عزیزم دارو مصرف کرد. طب سنتی هم رفت که از نظر تغذیه رعایت کنه. بعد از چند ماه رفت دکتر سونو انجام داد دکتر گفت باید جراحی بشی. چون کلا دیگه سنگ ساز شده. پدرم بخاطر سنگ صفرا بیمارستان بستری شد و خیلی درد داشت. دکتر گفت با لاپاراسکوپی کیسه صفرا رو خارج میکنه

❤️درک متقابل زندگی رو به بهشت تبدیل میکنه❤️