2737
2739
عنوان

های جواب برادر شوهرم دادم اخر چه حس خوبی دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1240 بازدید | 57 پست
اون از یه برنامه تلویزیونی انتقاد کرده شما زدی شخصیت مرد گنده رو نابود کردی!خیلی حرفت زشت بوده خیلی! ...

توهمه کشورای دنیا الان برنامه استعدادیابی میسازن و پخش میشه اگه این برنامه نبود خیلی ازین جوونا نمیتونستن خودشونو نصون بدن...چراهمه چیزو با خارجیا مقایسه میکنین؟؟؟بلاخره اونام از ی جایی شروع کردن دیگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
توهمه کشورای دنیا الان برنامه استعدادیابی میسازن و پخش میشه اگه این برنامه نبود خیلی ازین جوونا نمیت ...

دقیقا 

میشه لطف کنید برا روح برادرام صلوات بفرستید😢😙
هرچی خودم خوشحالم بعد 10 سال خرفام گفتم

احتمالا دلت از قبل پر بوده.ولی بهتر بوود به جا حرف میزدی.یعنی وقتی که به شما گیر میداد میسستیش.به حرف خواهرشوهرتم خیلی اهمیت نده.اونها خواهر برادرن همدیگه رو ول نمیکنن شما رو بچسبن

2740

افريييييين

واقعا افريين

براووووو👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

البته به برادر شوهرت واقعا باشخصيته كه دهن به دهنت نكرد و شخصيت خودش حفظ كرد تو هم يك كم خجالت بكش سليته بازى افتخار نيسسسسسسست

من رفتم بخوابم منتظر نصیحتای گرمتون هستم چون اقارا از نزدیک ندیدین ببیتید شک ندارم حق بهم میدید کسی که خودش هیچ کاری نمیکنه حق نداره کار بقیه را کوچیک نشون بده و تحقیر کنه 

توهمه کشورای دنیا الان برنامه استعدادیابی میسازن و پخش میشه اگه این برنامه نبود خیلی ازین جوونا نمیت ...

کسی نگفت برنامه استعداد یابی بده ولی وقتی کپی میکنن درست کپی کنن!همه کشورها دقیقا از برنامه اصلی کپی کردن تو ایران سلیقه ای هر کی هرجاشو دوست داشته کپی کرده هرجاشو دوست نداشته تغییر داده!!!بعدشم یه برنامه اس دیگه یکی دوست داره یکی دوست نداره به قول دوستان فامیلمون که نیستن بخوایم اینجوری با تعصب طرفداری کنیم

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  
افريييييين واقعا افريين براووووو👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻 البته به برادر شوهرت واقعا باشخصيته كه دهن ب ...

عزیرم نبودی ببینی 

چون گفتی لهجه ش خاص بود میگم رفتم دوباره خوندم ببینم چطوری نوشته مگه ، ولی معمولی بود !

چرا دقت نكردين

مثلا به چيو ميگن چيا

حيوانات داروي من هستند ... دردنيايي كه انسانها بيمارم كردند ...!!!
2706