2733
2739
عنوان

های جواب برادر شوهرم دادم اخر چه حس خوبی دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1240 بازدید | 57 پست

اون از یه برنامه تلویزیونی انتقاد کرده شما زدی شخصیت مرد گنده رو نابود کردی!خیلی حرفت زشت بوده خیلی!!!!!!

در مورد برنامه هم کاملا حق داشته خیلی احمقانه کپی کردن!!!  

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  

شرکت کننده ها از خونوادت بودن؟؟؟ 😒😒😒😒

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 مدیونی اگه امضامو بخونی و هر جا که هستی قِر ندی😁😁😁😁 رقص گردن هم قبوووله😂😂😂                                                                      

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما نمیدونید الانم خواهر شوهرم زنگ زده میگه داداش زنت خوبش کرد ازربس به همه چی گیره ما جرات نداریم خونه مامان بریم 

میشه لطف کنید برا روح برادرام صلوات بفرستید😢😙

چیکارش داشتی. احترام سن و سالشو نگه میداشتی. گناه داره. 

اگر مادرشوهرت زبون دراز بود به حسابت میرسید. 

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
2731
2740
یک جاری دارم اینقدر با احترام یکی رو میشوره میزاره کنار فقط کیف میکنم بنظرم اینجوری با احترام جواب ک ...

با ذکر مثال

اینکه سکوت کنی خودخوری کنی جسم و روحت اسیر چهاردیواری اتاق کنی فقط برای اینکه دهن مردم ببندی تا قضاوت ها و کنایه ها رو در مورد سرنوشتی که حکمت خداست نشنوی یه روش خودکشی تلخه «به ارزش تباه شدن تمام عمر»
2706