2733
2739
عنوان

کسی میتونه کمکم کنه

60 بازدید | 8 پست

بچه ها من دیشب خاب بودم.

وقتی صبح بیدار شدم فقط این یادمه ک دیشب تو خاب داشتم مثل چی اشک میریختم و گریه میکردم بعد پیش خودم گفتم خاب دیدم

رفتم جلو آیینه دیدم واقعی گریه کرده بودم چشام باد کرده بود چقد

کسی میدونه علتش چی بوده؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چیز عجیبی نیست..منم این مدلی شدم.کل بالشم خیس بود از اشک

روی پرده کعبه این آیه حک شده است: نَبِّئْ عِبَادِی أَنِّی أَنَا الْغَفُــورُ الرَّحِـــیمُ به بندگان من خبر ده که منم آمرزنده مهربان و من... هنوز و تا همیشه به همین یک آیه دلخوشم … ♥
2728
اخه چراااا

منم نفهمیدم علتشو.اما تو خواب از ته دل گریه میکردم😪

روی پرده کعبه این آیه حک شده است: نَبِّئْ عِبَادِی أَنِّی أَنَا الْغَفُــورُ الرَّحِـــیمُ به بندگان من خبر ده که منم آمرزنده مهربان و من... هنوز و تا همیشه به همین یک آیه دلخوشم … ♥

خواب گریه باعث شادی خوشحالی تعبیرش.

بعضی خوابهااست خارج ازاختیار اونوقت توواقعیت اتفاق میفته حتی معذرت مخام ببخشین مثل دسشویی رفتن که ممکن بیدارشدنی حس کنن شلوارشون خیس، یاتوخواب دعواایناکنن توخواب بلند بند حرف بزنن کسی پیشش بیدارباشه میفهمه

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه
2738