2733
2739
عنوان

آزمایش خون ازدواج

962 بازدید | 13 پست

دوستان آزمایش خونی که واسه ی ازدواج میگیرن فقط از روی کم خونی یا تالاسمی مشخص میشه که خون ها به هم میخوره یا نه؟ آخه بعضیا میگن نگاه میکنن ببینن گروه خونی ها به هم میخوره یانه. مگه به گروه خون هم ربط داره؟

من کم خونی یا تالاسمی نداشتم تا حالا، ممکنه واسه آزمایش خون ازدواج در آینده واسم مشکل پیش بیاد؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ینی چی؟ الان مثلا گروه خونی من AB هستش. مال نامزدم B . 

ن بابا ب گروه خونی ربط نداره

مهربونا من امروز نیت کردم تا نیمه شعبان خدا حاجتمو بده دعام کنین  ذوقم تموم شد و خدا حاجتمو نداد  
2738
این چی هستش؟ ینی اگه قبلا توی آزمایشام کم خونی مشاهده نشده باشه ممکنه این آزمایش کم خونی یا تالاسمی ...

دقیقا همینطوره نوع کم خونی رو مشخص میکنه 

مهربونا من امروز نیت کردم تا نیمه شعبان خدا حاجتمو بده دعام کنین  ذوقم تموم شد و خدا حاجتمو نداد  

از من ک اصلا ازمایش خون نگرفتن شوهرم کم خون نبود تالاسمی هم نداشت اگ مرد مشکل داشته باشه از زن میگیرن اگه زن هم مشکل داشته باشه دارو میدن تا رفع شه بعد محضری میکنن تا وقتی رفع نشه نمیکنن

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍