2737
2734

واقعا نمیدونم چرا بعضی خانما اینقد خودشونو کوچیک میکنن بخاطر یه مرد

توروخدا نیاید بگید آی زندگیشه و این حرفا

طرف از همین اولش به این شدت شخصیتتونو تخریب کرده و شمارو پس زده بعد شما بخاطرش همه کار کردین؟؟؟؟!!!!

توروخدا برای خودت ارزش قائل شو خواهر من

آیه نازل نشده حتما با این آقا زندگیتو بسازی 

شاید قسمت و شانس شما  یه جای دیگس

این شکلی به چشم آویزون نگات میکنه

بازم خوددانی  

رگ خواب خدا شکرگزاریه یادت نره 🥰😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میگه چرا چندباری ک اول ازدواج دعوا میکردیم ب مامانت میگفتی من اشتباه می‌کردم ولی هرچه قدر معذرت خواه ...

از بس خودتو کوچیک کردی پررو شده 

بگو خوب کردم مگه من کسوکار ندارم هر کار دلت خواست سرم بیاری

خدایا شکرت 🙃
2728
2740
میگه چرا چندباری ک اول ازدواج دعوا میکردیم ب مامانت میگفتی من اشتباه می‌کردم ولی هرچه قدر معذرت خواه ...

این بهانه های چسکی به درد عمش میخو ه بره به درک توهم خدادوست داشته زود فهمیدی جداشو خودتو راحت کن

الهی راه هیچ کس به بیمارستان و مطب و درمانگاه و دکتر نیفته فقط اونایی که می خوان زایمان کنن برن به دل خوش برگردن لطفا برای سلامتی پدر و مادر منم دعاکنید الهی هیچ وقت استرس سلامتی پدر و مادرتون و نداشته باشید 

جداشو خودتو نجات بده.وگرنه هر لحظه میخواد شکنجت کنه😑

چرا اخه ادامه دادی از اولش

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
دوباره بعد از 10دقیقه برگشت گفت میخام حساب کنم ک خودم حساب کردم بودم. با اصرار روانشناس منو رسوند خو ...

وقتی نمی خوادت پس دلت رو به چیه اون خوش میکنی! 

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...

تو که میگی تلاشتو برای زندگیت کردی وپیش وژدانت سربلندی...رفتنی باید بره اگه از ته دل نمیخوادت ولش کن بره...گوهرخویش رامکن تقدیم هرناقابلی صبرکن پیدا شود گوهرشناس قابلی

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...                          اخطار زبان فارسی نازنین ما رو به نابودی است این زبان عشق،این زبان غزلوار حافظ وسعدی واین زبان فرهنگ پرافتخارکهن ما... لطفا وقتی واژه ای جاگرفته در زبان فارسی داریم از جایگزین بیگانه آن واژه در زبانمان خودداری کنیم (مثلا چرا جدیدا به زمان تایم میگید؟به چهره فیس؟این نصف فارسی نصف بیگانه اصلا جالب نیست ...)بسیار پسندیده هست اگر مثلا به زبان انگلیسی،عربی،روسی یا...کتاب بخوانیم یا صحبت کنیم اما درجای خودش وبا حفظ آن ها اما مخلوط زبان ها درجای نامناسب فقط باعث آسیب رساندن ونابودی آن ها میشود...بگذاریم شاهنامه،لیلی ومجنون،غزلیات شمش،شیرین وفرهاد،بوستان وگلستان،دیوان حافظ و...برای آیندگان نیز قابل فهم باشد  

این بهانس براش که توروبکوبه اون یه عقده ایه، خواهشا زندگیتو جدی بگیر، ادم یبار زندگی میکنه خودتو حقیر نکن، باور کن اینجوور مردازنای جدی میخوان که دمشونو بچینه، تو هم یبار جدی بگو باشه و چند وقت محل نده ببین چجوری میوفته دنبالت

2706