2737
2739

😁 سلام 

بامزه ام خودتونینااااا سوال دارم خب 

مامان بشم شیرینی تون میدمااااا 🍬🍬🍬 

اول اینکه این مادر( نا معلوم ) ینی هنوز نمیوکنم هستم یا نه خیلی گشنه اش میشه تخمدان چپ گاها تیر میکشهههه میزنه به ران پای چپشش 🤷‍♀️ خب ترشحم زیاد شده همش حس خیسی میکنم فکر میکنم الان پریود شدم و سینه درد ندارممممم اصلا برخلاف ماه های قبل . سر معده امم میسوزه همش گشنه میشم ینی الان غذا بخورم نیم ساعت بعدش دلم چنان ضعف میرههههه بیا سیر میشم ها سر سفره ولی بعدش گشنم میشه مثل الان ۱ ساعت میشه غذا خوردم گشنم دلم داره ضعف میره 

🤔🤔 تموم شد فکر کنم البته ۱ تیر تا ۴ اش موعدم و تخمک گذاری ام ۱۳ خرداد بود فکر کنم یا ۱۴ اش نمیدونم دگ 

بی بی زدم هاااا ولی با ادرار دوم انگار منفی بود البته هاله اش صولتی بودا رفته رفتع ینی سفید شد موند مثلا ۱ روز مونده سفید شد 😁 آخیش تموم شد اگه بخواینم عکس میدم ولی مال دیروزههه

عکسو بده

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

علایمت مثل واس منه 

ترشح زیاد و تیر کشیدن سمت چپ و سوزش معده و 

دو هفته اینجوری بودم که فهمیدم باردارم😊

این پیج اینستا رو دوس دارم ،با استوریاش حالم بهتر میشهfuunclip2021@
2731
عکسو بده

چشممم عکس اول مال ی دیقه اول روی تی پخش رنگ شد بعد نیم ساعت دیدم هاله داره 

عکس دوم هاله اش افتاده بعد نیم ساعت البته شاید زود افتاده من ندیدم . بی بی ام ندارم 

و 

هردو یه بی بی هستاااا

علایمت مثل واس منه  ترشح زیاد و تیر کشیدن سمت چپ و سوزش معده و  دو هفته اینجوری بودم که ...

واقها 😍 ینی میشه منم مامان بشم ای خدااا 

ترشح ام بی رنگ هم هست سفید ام هست کلا دل بخواهی 

چشممم عکس اول مال ی دیقه اول روی تی پخش رنگ شد بعد نیم ساعت دیدم هاله داره  عکس دوم هاله اش اف ...

عکسه دوم که کاملا مثبته ولی چون به موعدت مونده کمرنگه بنظرم بارداری

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
2738
واقها 😍 ینی میشه منم مامان بشم ای خدااا  ترشح ام بی رنگ هم هست سفید ام هست کلا دل بخواهی  ...

امیدوارم😍😍

هر چی میخای همون باشه😊😊

این پیج اینستا رو دوس دارم ،با استوریاش حالم بهتر میشهfuunclip2021@