2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اول مرغ رو میزارم با آب بپزه بد آبکش میکنم و با پیاز فراوون رنده شده میزارم رو اجاق درشو میندم بدون روغن هاا

بهد از یه بیس دقیقه که با بخار پیاز پخت روغن ادویه و زعفرون میزنم هویجو فلفل دلمه ای هم سرخ میکنم کنارش 

2731

اول مرغاتو سرخ كن ٢طرفش برشته كه شد يه پيازه گنده رنده كن تو يه ماهيتابه جدا سرخ كن با ادويه و فلفل فراوون بعد رب ٢قاشق بريز خوب تفتربده زيادددد بعد اينو بريز تو مرغا يه رب تفت بده باهم ،اب جوش بريز تا روي مرغا،زيرشو زياد كن يا تو زودپز ابش كه كم شد زيرشو كم كم كن تا روغن تيره بندازه عالي ميشه 

مـا بچّـه بــودیــم ني ني سايت نبود که ....   اینجـاهـا ه مش بیـابـون بود    

مرغ دودی با مایونز و زغال

سرچ کن مرغ دودی کاربری ننه حسین نی نی سایت

مرغ مجلسی با دستور تهیه شف طیبه که بدون پیاز هست

اکبر جوجه

مرغ ترش

مرغ گریل شده

مرغ شکم پر

رولت مرغ

کیک مرغ

چیکن استراگونوف 

جوجه چینی 

کباب چوبی مرغ

ته چین مرغ

کوردن بلو

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
2738

اول مرغو سرخ کن دو طرفش که طلایی شد بزار تو یه قابلمه‌ی دیگه بعدش یه پیاز خرد کن سرخ کن بریز روش دو حبه سیر و یه دونه فلفل دلمه‌ای و یکم آلو و یه دونه لیمو یکم هویچم لابه لای مرغات بریز یکم رب تفت بده نمک و ادویه بریز بعدش آب بریز بزار با حرارت کم بپزه

من پودر پیازنمکـفلفل زرچوبه کلا هرچی ادویه جات دارم میمالم یه طزف مرغ از همون طرف ته ظرف خوب سرخ میکنم تا رنگش عوضـبشه بعد همون ادوبه جات طرف دیگه میزنم بر میگردمـزود سیب زمینی میچینم جاهای خالی وـبرنجـ ابکش شذه را میریزم روش کمی اب خیلی کم کره میزارم روش دم  مبکنمـشعله کم عالی میشه

میشه لطف کنید برا روح برادرام صلوات بفرستید😢😙
2706