2733
2734
عنوان

شوهرم.....

| مشاهده متن کامل بحث + 223533 بازدید | 1266 پست
مادرشوهرت پیره که با شما زندگی می کنه؟

نه عزیزم،پذر شوهرم دارم، چون میخواستیم خونه بخریم اومدیم اینجا بمونیم از اول، الانکه خریدی و ند ماه دیگه میریم ولی یه قرن شده انگار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام استارتر جان

خواستم نکته ای بگم

مردا خیلی ساده ند

اصلا رفتارا و ناراحتیامونو نمیفهمن مگر واااضح بهشون بگی

والا فقط ناراحتی مارو از غد و بداخلاقی مون میدونن

دفعه بد خیلی قشنگ و واضح

البته دوس داری مظلومیتت هم بهش نشون بدی از لحنت میگفتی یا پیام میدادی

عاخه من که خیلی منتظرتم دوماهه ندیدمت بهو رفتی زود برگرد فلان...

زومطمین باش اینطوری زودتربرمیگرده تازه هنوز اگه بیادهم بیشتر تحویلت میگیره ک انقدر باصداحت و راحت احساستو بیان مردی

تاشب صبرمیکننم اگه خبری نشد بهش زنگ میزنم ولی الان منم از دستش شاکی ام من بهش توضیح دادمو معذرت خواه ...

خودتو بزار جاش خيلي وقتا سر چيزاي الكي دلخوري با يبار توضيحش ميبخشي؟؟/

2731
خب منم بخاطر این رفته بودم ک کنارش باشم ن اینکه منو بزاره وبره

درسته اما اونم طبق گفته خودت مجبورشده چندساعتی بره خوب چیزی نشده ک تو خونشون بودی اصلا لازم نبود ب اون شدت بغض و اشک و اینا کنی!!!

اون توقع ی دختربچه۵ساله ک مامانش اونو گذاشته خونه همسایه و رفته دکتر و میاد بچش قهرو گریه ک چرامنو تنهاگذاشتی

یکم تغییرکن و بزرگ شو شما ی خانم متاهل هستی ن ی بچه۵ساله

گناه داره شوهرت بعد چندوقت رفتی اونم اینجوری کردی

دخترنازم ۱۸ آذر میای بغلم😍

واقعا 77 هستی و بچه. خیلی کودکانه رفتار کردی.مادرت دیده تو بعد یه ماه رفتی خود مادرت باید زنگ نمیزد. بعدش شوهرت باید کار کنه پول دربیاده یا به کارهایی بیرونش برسه نمیتونه که هی دم دستت باشه. کمی با مادرشوهرت میحرفیدی یا باهم بیرون میرفتین یا میگفتی زنگ بزنیم خواهرشوهرام بیان نمیدونم ولی بچه ای

تاشب صبرمیکننم اگه خبری نشد بهش زنگ میزنم ولی الان منم از دستش شاکی ام من بهش توضیح دادمو معذرت خواه ...

شوهرمن خیلی این اخلاق رو داشت اما من خودمو ب اون رسوندم!

بنظرم شوکه شده ک چرا همچین کردی اونم فقط بخاطر چندساعت کارداشتنش

اون امتحانات تورو تحمل کرده اما تو چندساعت تاخیر اونو ب جنجال کشوندی

بعدشم فکردی با ی تو اتاق رفتن همه چیز گل و بلبل شده و اون گدای اون لحظه بوده فقط 

اون تورو فقط وفقط بخاطر دقایق تواتاق نمیخوادت یکم متوجه بشو!

دخترنازم ۱۸ آذر میای بغلم😍

سرد نباش،عادی باش مردا حالیشون نمیشه با قیافه و کنایه،منطقی باهاش مطرح کن که از کارش ناراحت شدی

بعدم میدونسی قراره چهارساعت نباشه؟ اگه آره نباید میموندی

اگرم نه موقع رفتن شوهرت میگفتی منم بزار خونه مامانم کار دارم،اگه میگف نیم ساعته میام یچیزی اما خب خودش میونسته کارش طول داره قبول میکرد

گرگ  باش...       هیچی دیگه همین!       اصن به من چه؟!     مرغ باش تخم بزار!!! والا!😂        اگر مخالفی ریپلای کن اما توهین نکن قضاوت نکن بهم تهمت نزن برچسب نزن فقط مث آدم نظرتو بگو. بودن کسایی که هم تهمت زدن هم الکی قضاوتم کردن،اگر هیچی نگفتم بخاطر احترام نبوده بخاطر نترکیدن کاربریم بوده.پس کاربر تهمت زن،عقده تو سر من خالی نکن.مرسی اه      اهالی محترم سایت،میدونم پدرمادراتون قدیسه هستن،میدونم کل پدرمادرای دنیا امام زاده هستن.اینهمه تربیت غلط و عقده ای تو جامعه هم من هستم،کودک آزار من هستم،ظلم کننده به حیوانات من هستم.همه اینارو میدونم.اگر من نظری دادم درمورد پدری که ظالمه مادری که مادر نیست،شما اظهار فضل نکن در جوابم.دید تو با من فرق داره.دیدم به چشمم یتیماییو که دوتا ملک عذاب به اسم والدین دارن.پس نه من میتونم تورو قانع کنم،نه تو منو.پس،دوست عزیز،قدیسه هاتو تو سر منو امثال من نکوب.آفرین.        عاشق حیواناتم اما معتقدم که سگ نجسه. این به این معنی نیس که دشمنی دارم با سگ، بلکه معنیش اینه که توی خونه ام نمیارم. اگر مسائل روان شناختی/شخصیتی براتون پیش اومد،بپرسید میتونم کمکتون کنم.

زیاد پیگیر نشو عادی رفتار کن منتظرشو خودش بزنگه آگه زنگید اصلا به روش نیار تا بفهمه برایتو رفتار اون اصلا مهم نبس

من فقط چند صفحه اول رو خوندم

دیدم یه عده میگن تقصیره توئه بعد یک ماه رفتی حالا صبر میکردی، منشستی و..... 

من مخالفم

ایشون بعد یه ماه میخواد نامزدش رو ببینه، به مادرش چی کار ذاره

چه توقعیه واقعا بره بشینه کل روز مامانش رو نگاه کنه

به نظر من باید موقعی که همسرت بر میگشت خونه شمام باهاش میومدی اونجا

نه اینکه این همه ساعت تنها بدون ایشون خونه شون باشی

ادم با ادم فرق میکنه

یکی راحته یکی بدون همسرش تو خونه شون معذبه

من بعد یه جوری برنامه ریزی کنید اینجوری نشه

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐

عزیزم شوهر منم همینطوری بود بی دلیل یا جواب نمی داد یا سرد میشد سه سال عقد بودیم اولا منم همش ناراحت میشدم پیگیر و اون سرد ومن باز نازش می کشیدم بعدش که خوب میشد می گفت خودمم دلیلش نمیدونم ولی دوس دارم تو نازم بکشی یه چند وقت اینجوری گذاشت تا به خودم اومدم دیگه منم بی محلی کردم بی تفاوت شدم هم من دیگه زجر نمی کشیدم از این رفتارش هم اون به خودش اومد 

کلا مقصر همسرته عوض اینکه بعد مدت طولانی دیده روزشو با تو بگذرونه برین بیرون گردش و خرید و....رفته بیرون .اگ کار داشت میتونست همون روز تعطیل رو قبول کنه بری اونجا

بعدشم تو توضیح دادی و قانع شده و آشتی کردین حالا این رفتاراش چیه؟

میدونم منم اشتباه کردم ولی خب حق بدید ی دفعه دلم گرفت

مامانتونم کاش زنگ نمیزدن وقتی میدونستن شما بعد از یک ماه رفتی خونه مادرشوهرت 

خدایا شُکرت که من مامان یه نی نی سالم و صالح و زیبا شدم💪😍
2706