2733
2739
عنوان

خیاط هاش بیاییییید

| مشاهده متن کامل بحث + 172 بازدید | 27 پست
عزیزم من فنی حرفه ای رفتم روزی 4 ساعت با مربی عالی رایگان و بامدرک

چرا رایگان؟؟؟

سفارش تایپ ، ترجمه ، پایان نامه و Spss پذیرفته میشود... عکس بفرست، صدا بفرست ، تایپ شده تحویل بگیر  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بستگی داره چقدر نکات رو بگه با چ روشی کار کنه

ای جوون 

لری ؟.

مربیش خوبه .. ولی کند درس میده 

سفارش تایپ ، ترجمه ، پایان نامه و Spss پذیرفته میشود... عکس بفرست، صدا بفرست ، تایپ شده تحویل بگیر  
ای جوون  لری ؟. مربیش خوبه .. ولی کند درس میده

نه عزیزم قبلا امضام این بود که شیرازیم ازم نپرسید کجایی هستی😂

اگه تند درس بده سریع بگذره که به ضرر خودتون

بنظرم خوبه

دوستان گلم شیرازی هستم دیگه نپرسید کجایی هستی😘تیر 98:سلام خدا جونم ممنون که میخوای این ماه بعد چهار سال بهم نی نی بدی😘و تیکرم رو واقعی کنی.دوستت دارم.😘 31 مرداد:یک هفته قبل موعد بعد دو ساعت بی بی یه هاله خیلی توهمی انداخت😬.3 شهریور:میدونستم این ماه میخوای یه بچه سالم و صالح بهم بدی.عاشقتم خدا جونم.خودت ازش محافظت کن سالم بیاد بغلم😍26 شهریور:خدا جونم ممنون که صدای قلب عشقم رو شنیدم عاشقتم خدا جونم چجوری شکرت کنم😄.1آبان سونو nt الهی قربون دست و پای کوچولوت برم مادر با دیدنت قند تو دلم اب شد.خدایا ممنونم ازت❤16آذر سونو انومالی:👧دختری دارم با چشمای مشکی،پیرهن گلدار دومن زرشکی،دختر من صد قل هو الله داره،چشم سیاش هزار ماشالا داره ،خدایا شکرت بخاطر سلامتی عزیز دردونم😇1 دی:سلام مامانی قشنگم اتاقت مبارکت باشه الهی دورت بگردم💋.14 دی:امروز حرکاتت رو بوضوح از رو شکمم دیدم فکر کنم خیلی گرسنه ای که چند تا ضربه محکم به مامان زدی چراغ خونم.دردت به جونم.خدایا روزی هزار بار شکرت میکنم💞
2728

به نظر من که خوبه من دو سال پیش 650 دادم با مدرک سه جلسه بود در هفته .تازه اصلا هم راضی نبودم خیلی چیزا رو بهمون نگفت مربیه خیلی پولکی بود از اولش کلی از خودش تعریف کرد برای جذب مشتری میگفت ما اینجا کاراموزامون با چرخای اینجا لباساشونو میدوزن میپوشن میرن خونشون ولی حتی یبارم نزاشت با چرخ خیاطیش کار کنیم میگفت اینا سریعن شما بلد نیستید .من که ازش راضی نبودم 

نه عزیزم قبلا امضام این بود که شیرازیم ازم نپرسید کجایی هستی😂 اگه تند درس بده سریع بگذره که به ضرر ...

من سپیدانم

هنوزم نمیگی کجایی هستی ؟   

2738
چون فنی حرفه ای رایگانه مربی فنی حرفه ای خودش حقوق از دولت میگیره

واقعا؟ چرا تو شهرستان ما اینجوری نیست ؟؟!!!!

من سپیدانم هنوزم نمیگی کجایی هستی ؟    

گفتم که عزیزم شیرازیم

دوستان گلم شیرازی هستم دیگه نپرسید کجایی هستی😘تیر 98:سلام خدا جونم ممنون که میخوای این ماه بعد چهار سال بهم نی نی بدی😘و تیکرم رو واقعی کنی.دوستت دارم.😘 31 مرداد:یک هفته قبل موعد بعد دو ساعت بی بی یه هاله خیلی توهمی انداخت😬.3 شهریور:میدونستم این ماه میخوای یه بچه سالم و صالح بهم بدی.عاشقتم خدا جونم.خودت ازش محافظت کن سالم بیاد بغلم😍26 شهریور:خدا جونم ممنون که صدای قلب عشقم رو شنیدم عاشقتم خدا جونم چجوری شکرت کنم😄.1آبان سونو nt الهی قربون دست و پای کوچولوت برم مادر با دیدنت قند تو دلم اب شد.خدایا ممنونم ازت❤16آذر سونو انومالی:👧دختری دارم با چشمای مشکی،پیرهن گلدار دومن زرشکی،دختر من صد قل هو الله داره،چشم سیاش هزار ماشالا داره ،خدایا شکرت بخاطر سلامتی عزیز دردونم😇1 دی:سلام مامانی قشنگم اتاقت مبارکت باشه الهی دورت بگردم💋.14 دی:امروز حرکاتت رو بوضوح از رو شکمم دیدم فکر کنم خیلی گرسنه ای که چند تا ضربه محکم به مامان زدی چراغ خونم.دردت به جونم.خدایا روزی هزار بار شکرت میکنم💞
به نظر من که خوبه من دو سال پیش 650 دادم با مدرک سه جلسه بود در هفته .تازه اصلا هم راضی نبودم خیلی چ ...

وای مربی ما هم خیییلی از خودش تعریف میکنه 

ایشششش

بدم میاد 

واقعا؟ چرا تو شهرستان ما اینجوری نیست ؟؟!!!!

نمیدونم من خودم یکی از شهرای خوزستان کلاس رفتم الان ازدواج کردم جایی دیگه زندگی میکنم  پرسیدم ک باید کلی پول بدم تا بتونم برم فنی حرفه ای دوره ببینم