2733
2739
عنوان

خواهر شوهر

378 بازدید | 27 پست

دیشب من خونم مهمون داشتم خانوادم بعد مدتها اومده بوذن خونم ، خواهر شوهرم که با شوهرش دعواش شده بود ساعت ۱۰:۳۰ شوهر منو کشوند خونش ، شوهر من نصفه شبذبرگشت خونه هیچی نگفتم ضمن اینکه خانوادمم دیدن این شال و‌کلاه کرده یه بهانه اینکه دیر وقته رفتن ، دوباره الان ساعت ۱۲ شبه شوهر منو کشونده خونه اش ، این درسته شب و نصفه شب من تنها بمونم که شوهرم بره میانجی گری قهر اونا بشه؟؟!! بخدا یه مدته همش دنبال سواستفادن از شوهرم موقع خوشیشون اصلا یادشون نمیفته داداشی دارن حالا دعوا میکنن یاد برادرشون میفتن ، خیلی اعصابم خورده تو طول روز از ساعت ۹:صبح تا شب این همه وقته برای رفع مشکلشون بعد نصفه شب خانم زنگ میزنه شوهر منو میکشونه اونوزی ، از دستشون دیگه خسته شدم ، اگه میخواین هجوم بیارین و طرفداری اونارو کنین لطفا نظر ندین من صرفا جهت همدردی گذاشتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شوهرت ک میادخونه یاگوشیشو خاموش کن یا سایلنت کن....یااینکه شماره خواهرشوهرتو تو لیست رد بزن

فقط 12 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤میشه برای حاجتم ی صلوات بفرستین...ممنونم
2738

نمیشه چیزی بگی شرایط بدتر میشه.شوهرت باید اجازه بده پدر مادرا حل کنن.ولی حالا دعواها هرشب نیست که نهایت شاید چتد روزی طول بکشه.اگه کمکی برمیاد بذار انجام بده که مشکلشون حل بشه والا بیشتر خراب میشه روسرتون.

نکنین اینکارا رو

به کی پناه ببره؟ 😣😣

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2706