2733
2734
عنوان

چرا خوابای بدم همه تعبیر شد؟

210 بازدید | 20 پست

چرا هرچی خواب بد دیدم همه  مو به مو تعبیر شد ؟با این که نه اعتقاد داشتم نه اصلا بهشون فکر کردم برای اطمینان صدقه هم دادم و کلا یادم رفته بود ..مگه تعبیر خواب حقیقته؟

مگه آینده از قبل مشخصه؟!پس ما چیکاره ایم

شما تجربه دارید؟

کاش دلها در چهره ها بود.....

منم سالهاپیش خواب دیده بودم مادرم فوت کرده و من تو‌غسالخونه دارم میشورمش ..همش‌میگفتم خوابم چپه و مادرم عمرش طولانیه و من‌اصلا پامو تو‌ غسالخونه نمیزارم 

ولی  دقیقا خوابم تعبیر شد ۲۵ روز پیش 😢

.باید یکی او را دوست می داشت! باید لااقل یکی او را دوست می داشت، یکی که مهربان و دلسوز بود، یکی که از او می پرسید: «دلش می خواهد به گردش برود، یا غذا بخورد؟» یا کسی که به او می گفت: «بدون پالتو بیرون نرو، سرما می خوری!»، «وقتی کسی آدم را دوست نداشته باشد، زندگی چقدر سخت است! »

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم سالهاپیش خواب دیده بودم مادرم فوت کرده و من تو‌غسالخونه دارم میشورمش ..همش‌میگفتم خوابم چپه و ما ...

عزیزم خدا مادرتو رحمت کنه.... غم آخرت باشه  

کاش دلها در چهره ها بود.....
2731
عزیزم خدا مادرتو رحمت کنه.... غم آخرت باشه    

ممنونم عزیزم ..خدا اموات شماو همه ی مومنین رحمت کنه 

.باید یکی او را دوست می داشت! باید لااقل یکی او را دوست می داشت، یکی که مهربان و دلسوز بود، یکی که از او می پرسید: «دلش می خواهد به گردش برود، یا غذا بخورد؟» یا کسی که به او می گفت: «بدون پالتو بیرون نرو، سرما می خوری!»، «وقتی کسی آدم را دوست نداشته باشد، زندگی چقدر سخت است! »
منم سالهاپیش خواب دیده بودم مادرم فوت کرده و من تو‌غسالخونه دارم میشورمش ..همش‌میگفتم خوابم چپه و ما ...

خدا مادرتون رو بیامرزه ،،روحشون شاد 

اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج
2740

والا من‌خواب امامزاده دیدم خواب حلقه و انگشتر دیدم تعبیر نشد که نشد.

اما...

خواب عروسی یه پسری رو که قبلا دوسش داشتم دیدم و تعبیر شد

لطفا برای رسیدن به♥️عشقم♥️صلوات بفرستین.ممنونم
اون نه ولی یکی دیگه بعدش دیدم تعبیر شد حالم داره از خواب دیدن به هم میخوره دیگه

چ خوابی بود 

سعی کن شبا گل گاوزبون چیزی بخوری بخوابی 

چون ی سری خوابات بنظرم ریشه تو‌ روان و روحیاتت داره بنظرم ناارومی

خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍