2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم همین حسو دارم ولی اینبار نمیخوام گریه کنم بسه دیگه خسته شدم اینطوری ضعیف میشی توام گریه نکن

من دیگه گریه نمی کنم

گاهی به خواهرزاده ی یکساله ی شوهرم حسودی می کنم چون اینقد قربون صدقه ش میره که ... دلم میخواد یه بارم قربون صدقه ی من بره

2728
من دیگه گریه نمی کنم گاهی به خواهرزاده ی یکساله ی شوهرم حسودی می کنم چون اینقد قربون صدقه ش میره که ...

منم الا با همسرم سر همین موضوع ناراحتم وقتی میاد خونه اصن یطوریه من الان چند روز میشه پیامای عاشقانه با شوخی میفرستم واسش اون موقع خوبه میاد خونه انگار ن انگار امروزم با اینکه گفتم بی بی چکم انگاری مثبته هیچ عکسلعملی نداشت بعدش ک من بهانه گرفتم شاکی شدم ناراحت شد گرفت خوابید میخواست بره باشگاه ولی خوابید منم غذای خودمو خوردم بیدارش نکردم الانم تو خواب میفهمه ک با من قهره اصن سمت من نمیاد

میشه واسه خوب شدن زندگی خواهرم و خوشبختی برادرم یه صلوات بفرستین🌹😘❤️
منم الا با همسرم سر همین موضوع ناراحتم وقتی میاد خونه اصن یطوریه من الان چند روز میشه پیامای عاشقانه ...

درکت می کنم

منم این روزا سرم شلوغه دلم میخواد شوهرم کمی همراهیم کنه امروز هربار بهش زنگ زدم جواب نداد دلم گرفت

درکت می کنم منم این روزا سرم شلوغه دلم میخواد شوهرم کمی همراهیم کنه امروز هربار بهش زنگ زدم جواب ند ...

الهی خدا ب زندگیتون ارامش بده عزیزم😍وهمینطور بمن

میشه واسه خوب شدن زندگی خواهرم و خوشبختی برادرم یه صلوات بفرستین🌹😘❤️
2738

والا منم دلم گرفته قربون خدا برم حکمت کارشو نمیدونمم. این چ زندگیه بعضی روزا ی مسیر طولانی رو طی میکنم ک هزارو دویست ندم به کرایه اتوبوس و تاکسی ک سرماه لنگ نشم. دلم واسه خاطره همه کمبودا گرفته . دلم واسه همه درد و رنج های این زمونه گرفته برا مستاجرا عین خودم واسه ....

والا منم دلم گرفته قربون خدا برم حکمت کارشو نمیدونمم. این چ زندگیه بعضی روزا ی مسیر طولانی رو طی میک ...

عزیزم

درکت می کنم

منم دلم از این همه دوندگی واسه این زندگی لعنتی گرفته

یا دارم درس میخونم یا دارم کار می کنم یا درگیر کارهای خونه

دلم میخواد یه کم استراحت کنم

همش میخواد واسه دو زار بدویی