2733
2734
عنوان

کی در مورد چله ها اطلاعات داره؟؟

1060 بازدید | 65 پست

اول اینکه میشه هر سوره یا دعایی دوست داشتیم چهل نفره و تا چهل روز بخونیم یا فقط باید طبق دستور خودش باشه؟؟؟

دوم اینکه اشکال داره چندتا چله با هم خونده بشه؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
@fatemeh_17 ‍  @بانومهر    

اره عزیزم میشه 

ولی بهتره ک اگه در رابطه با ختم توصیه ای شده رعایت کرد...هدف نزدیک شدن ب خداست. ..زیاد سخت نگیر  

یه زن مبارزم برای رسیدن به اهدافم🥰🙂وزن اولیه م : ۱۱۸ وزن الانم: ۸۹ و الان ۸۶  قد: ۱۷۷  اگه راهنمایی و کمکی تو مسیر تناسب اندام داشتید خواستید حتما ازم بپرسید . مسیر کاهش وزنم تنها کم کردن وزن نبود بلکه اون منو به یه لایف استایل سالم و کلی درس خوب رسوند و گاهی فکر میکنم اضافه وزنم نعمتی بود که من به یه زن آگاه تبدیل کنه😇💪یادتون باشه اگه میخواین قدرتمند بشید آگاه تر باید بشید و مطالعه کنید و تغییر از خودتون شروع کنید تا فرزندانی و نسلی آگاه و قوی بار بیاریم یه مادر قوی و دانا فرزندانی موفق بار میاره پس بیا از خودمون شروع کنیم حتی در حد ۵ دقیقه مطالعه روزانه😊😊
حالاکه همه طلاب یا همسر طلبه های محترم اینجا جمعن یه سوال دارم شما همه خانوادتون مذهبی بود که با طل ...

من خانواده ام ن ب شدت مذهبی بودن و ن زیاد آزاد

معمولی بودیم...

نمیدونم طلبه ها تا چند سالگی مجردن ولی اطرافیان خودم ک طلبه داشتیم تا۲۲یا ۲۳سالگی

یه زن مبارزم برای رسیدن به اهدافم🥰🙂وزن اولیه م : ۱۱۸ وزن الانم: ۸۹ و الان ۸۶  قد: ۱۷۷  اگه راهنمایی و کمکی تو مسیر تناسب اندام داشتید خواستید حتما ازم بپرسید . مسیر کاهش وزنم تنها کم کردن وزن نبود بلکه اون منو به یه لایف استایل سالم و کلی درس خوب رسوند و گاهی فکر میکنم اضافه وزنم نعمتی بود که من به یه زن آگاه تبدیل کنه😇💪یادتون باشه اگه میخواین قدرتمند بشید آگاه تر باید بشید و مطالعه کنید و تغییر از خودتون شروع کنید تا فرزندانی و نسلی آگاه و قوی بار بیاریم یه مادر قوی و دانا فرزندانی موفق بار میاره پس بیا از خودمون شروع کنیم حتی در حد ۵ دقیقه مطالعه روزانه😊😊

ومن از ختم حدیث کسا حاجت گرفتم

و همچنین توسل ب شهدا گمنام

و هدیه کردن صلوات و آیه الکرسی به شهید ابراهیم هادی

و اینکه هر خواسته و آرزوی دارم از حضرت زهرا میخام واسطه شن...خیلی حاجت میدن بی بی

البته توسل به حضرت ام‌ البنین هم هست‌

ببین به کدوم یکی ارادت خاصی داری...

التماس دعا

اره عزیزم میشه  ولی بهتره ک اگه در رابطه با ختم توصیه ای شده رعایت کرد...هدف نزدیک شدن ب خداست ...

آخه یه جا خوندم دقیقا باید طبق دستور پیش رفت و از طرفی هم فقط یه چله شرکت کرد گفتم بپرسم مطمئن بشم.ممنونم پاسخ دادین به نظرتون برای ازدواچ کدوم ختم مجربه؟

پس دیگه نباید امید ازدواج با طلبه داشته باشم😢

چرا عزیزم؟

هرچیزی خواست خدا باشه...همین نی نی سایت ی خانم طلبه بود که بسیار تفاوت داشتن خانواده هاشون

2706