2737
2739

بچه من خودم باهمسرم دوست بودیم وخب نیت ماازدواج بودواولین کسی بود ک باهاش دوس میشم

ازهمون موقع بیرون میرفتیم غذاوهرچی رو حساب میکرد

اخر هفته هام ک میومد بااینکه مخالفت میکردم ولی پول نقدی میداد که خب من اکثرا باهاش برای خودش کادو میگرفتم🤣🤣

تاالانم ک ازدواج کردیم همینه 

توخونه بهترین چیزارو میاره 

بهترین لباسارو میخره 

وازلحاظ مالی هیچوقت کم نمیذاره حالا شما بگین چقدر خرج میکنین؟چه دوست پسر چه شوهر 

هرچی که بخوامو در توانش باشه برام میخره

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 

منم یکم خرجم بالاس. اعتراض نداره چون خودش گفت شغلتو رها کن و با پولی که من درمیارم حال کن 

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

منم خودم بیشتر رعایت میکنم وگرنه کارتش دست منه ولی اصلا حتی  موجودیم نمیگیرم الان چهارپنج ساله اینجوریه چیزیم بخام برام میگیره ولی خودم بیشتر هواسم هست اصراف نکنیم فقط به این دلیل که دوست ندارم ادمی باشم که جامعه منو مصرف گرا بار اورده باشه

من نامزدمه خیلی نمی ذارم چیزی برام بخره ولی بذار عقد کنم کچلش میکنم😁

ده سال دیگر با فریاد وارد خانه می شوی داد می زنی عشق های من کجان؟ بچه هایمان با دو به سمتت می آیند دختر کوچکمان ، پرنسس من و تو تاتی تاتی کنان به سمتت می اید . ان ها را بغل می کنی به جای هر یک ساعت دوری از انها بوسه ای روی گونه شان می نشانی.  سپس به سمتم می آیی دوباره مثل ده سال پیش نگاهم به نگاهت گره می خوره . دستت را بالا می بری ، به سمتم می ایی ، عقب می روم ، جلو می ایی . عاشقت می شوم ، بغلم می کنی . بوسه ای پر از عشق مانند ده سال پیش به من هدیه می دهی و من میگویم که تنها مجنون دنیا تو و تنها لیلا ، لیلای مجنون من هستم ...💘💖💕 تیکر عقدمه👰🤵
منم خودم بیشتر رعایت میکنم وگرنه کارتش دست منه ولی اصلا حتی  موجودیم نمیگیرم الان چهارپنج ساله ...

خیلی خوبه 

ولی من تصمیم به کار کردن گرفتم چون خیلی برای خودم و روحیم خوبه البته بشدت مخالفه

خرج الکی نتراشیدم هیچوقت و نمی تراشم بیشتر از اینکه خرح لباس کنیم خرج مسافرت و رستوران می کنیم البت ...

من اینطور نیستم لباس روهم میخرم به تغذیه و تفریحم هم میرسم مگ چقدر زنده ام نمیخام حرص مال رو بخورم چون اخرش قراره بمیریم 

2706