2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شمعدونی  و برگ بیدی هوای آزاد و نور میخواد آب هم تو تابستون مرتب بده 

پتوس گیاه خوبی نور کم هم خوبه و آب متوسط هروقت خاکش خشک شد

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2731
انقد اطلاعاتش زیاده گیج میشم پشیمون میشم میگم بزا از باتجربه ها بپرسم

حسن یوسف رو من دارم اب هروقت ک خاکش خشک شد میخاد ینی هر ۴روز تقریبا... خاکش هم سبک باشه از همین امادها ... ب مدت تو خونه کذاشتم نورش کم بود تموم برگاش داشت میریخت گذاشتمش تو هوای ازاد عالی شده فقط نباید بذاری زیاد بلند شه کوتاه بمونه... ازشم میتونی قلمه بگیری تو‌اب بذاری ریشه ک زد بکاری من ی عالمه حسن یوسف درست کردم همینجوری🤣🤣🤣🤣🤣

When  you  recieve at my LEVEL evaluat me before that  you  only take a sit and encourage me 👽
2738
مرسی عزیزم بعد من این آبپاشی رو برگاشو دوس دارم چقد آب بپاشم روش 😍

من با اسپره میزنم 

موقعی که نور افتاب روش هست آب نریز رو برگاش 

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
شمعدونی  و برگ بیدی هوای آزاد و نور میخواد آب هم تو تابستون مرتب بده  پتوس گیاه خوبی نور ...

آخرم نفهمیدم برگ بیدی آافتاب مستقیم یا نه؟کدوم بهتره تو حیاطه ها اما نور مستقیم مذاشتم

خانم گل شمعدونی رو هر روز ببرم یعنی زیر نور مستقیم؟چه ساعاتی ببرم

نه زیر آفتاب مستقیم ولی نورش خوب باشه من موقعی که تو تراس میزارم هوای آزاد میخوره و نورش بیشتره گل میده اگر نه که فقط قد میکشه