2737
2734
عنوان

۴۵ کیلو ام😢😢😢تورو خدا بیایین

| مشاهده متن کامل بحث + 1182 بازدید | 34 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستم قرص جنسینگ بخر گیاهی هست عوارض نداره روزی یه دونه بسته ایی ۳۰ تمنه واسه یه ماه کافیه تا هفته اول یکم سوزش معده داری بعدا هیچچچچچ عوارضی نداره امیدوارم به حرفم گوش بدی و بخریش

اللهم صلی علی محمد و آل محمد
2728
ببین بیشتر میخوام صورتم تپل شه و سینه هام 

طبیعتا با خوردن اول شکمت و پهلوهات میزنه بیرون باید هم سالم و اندازه بخوری و هم ورزش کنی

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
چون ادم تو ی وزنایی ب پاسکیین جون باشگاه رفتن هم نداره انقد ضعیفه بدنش

اینو کاملا موافقم.

من متاسفانه دارم شکم میارم

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
2740

هیچ‌ چیز مثل خوردن آدمو چاق نمیکنه در رژیم‌ چاقی یا لاغری ۸۰ درصد موفقیت مربوط به درست خوردن هست وعده خیلی کوچیک اما پرکاری و در عین حال سعی کنید یک ساعت یکبار یک وعده مقوی داشته باشید شامل کربوهیدرات ها خشکبار حتما از مولتی ویتامین هم استفاده کنید و در آخر بعد از اینکه ۵ کیلو اضافه کردید حتما باشگاه هم‌بدید چون لاغرها زمان چاقی به صورت موضعی وزن اضافه میکنند پس برای جلوگیری از این موضوع باشگاه الزامیست

پیش برو پشت سر خبری نیست  
واقعااااا؟

حتما مصرف کن حتما من ۵۸ کیلو بودم الان شدم ۶۸ خیلی وقته هم استفاده نمیکنم خیلی اندامم قشنگ شده بخصوص صورتم کلی تپل شده فقط بهت بگم چند روز اول سوزش معده گذراس بعد از چند روز خوب میشی

اللهم صلی علی محمد و آل محمد
2706