2726
عنوان

۴۵ کیلو ام😢😢😢تورو خدا بیایین

1171 بازدید | 34 پست

۲۰ سالمه یه دختر سه ساله دارم بشدت لاغر شدم فقط راهکار بدین خیلی نیاز دارم برسم وزن ایده ال ...عین چوب کبریت شدم سینه و باسنمم اب شده که از لاغریمه😢😢😢

باشگاه باشگاه باشگاه

نمی دونم چه اصراری دارید با راه های اسون فیت بشید 

قدت چنده؟

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا نمیری دکتر ..چرا انقد لاغر شدی حتما دلیلی داره باید آزمایش بدی

.باید یکی او را دوست می داشت! باید لااقل یکی او را دوست می داشت، یکی که مهربان و دلسوز بود، یکی که از او می پرسید: «دلش می خواهد به گردش برود، یا غذا بخورد؟» یا کسی که به او می گفت: «بدون پالتو بیرون نرو، سرما می خوری!»، «وقتی کسی آدم را دوست نداشته باشد، زندگی چقدر سخت است! »
2728

جوانه گندن خوروم من اشتهام خیلی زیاد شد الان ۶۰کیلویم😁

دوستان حلال کنین..اگه خوبی دیدین محاله😐اگه بدی دیدین حتما حقتون بوده😐اگرم چیزی ندیدین خودتونو به یه چشم پزشک نشون بدین😐

تا میتونی بخور

هرچی نخوری اشتهاتم کم میشه

انگار دوباره فرعون خواب آشفته دیده است که اینطور دست به قتل عام کودکان میزند اما اینبار به دست مادرانشان(رواج سقط جنین در ایران! ایرانی که همیشه جلوی صهیون ایستاده است!)     بانوجان! وقتی یزیدیان برای تحقیر حضرت زینب سلام الله علیها حجاب او را بر میدارند بدان که بدحجابی تحقیریست از سوی دشمنان
باشگاه باشگاه باشگاه نمی دونم چه اصراری دارید با راه های اسون فیت بشید  قدت چنده؟

چون ادم تو ی وزنایی ب پاسکیین جون باشگاه رفتن هم نداره انقد ضعیفه بدنش

تو تاپیک اخرم سوال دارین بپرسین
قدم ۱۵۸

وزنت خیلی ایده اله برو باشگاه فرم بگیری

فرشته های ویکتوریا سکرت رو سرچ کن با قد 175 48 کیلوان و بسیار خوشتیپ 

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
چون ادم تو ی وزنایی ب پاسکیین جون باشگاه رفتن هم نداره انقد ضعیفه بدنش

الانم گفتم 

فرشته های ویکتوریا سکرت تا جایی که خاطرم هست 48 کیلوان با قد 175 و خیلی خیلی هم خوشتیپن و باشگاه هم میرن😅😅

2706