2737
2734

86قدش بود،وزنشم 11بود فک کنم،که گفت کمه وزنش

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی

نه گاو نه پاستوریزه،شیر خودمو میخوره

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

9800بود 

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
ی سالگی ۸ یکسالونیمگی ۸۸۰۰😩 قد یکسالگی ۶۸ ی سال ونبمگی ۷۶

قدش کوتاه نیست؟البته ببخشیدااا که پرسیدم اخه دختر من 83 بود.

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
قدش کوتاه نیست؟البته ببخشیدااا که پرسیدم اخه دختر من 83 بود.

قد تولدش ۴۵ وزنش ۲ 😐

ماشالله بهش اینا همشون کوچولو هستن یهو تو سن بلوغ رشد میکنن 😂بعدم‌شوهرم ۱۷۴ خودم ۱۶۰ قد بلند نیستیم 

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید
2738
قد تولدش ۴۵ وزنش ۲ 😐 ماشالله بهش اینا همشون کوچولو هستن یهو تو سن بلوغ رشد میکنن 😂بعدم‌شوهرم ۱۷۴ ...

خداحفظش کنه برات عزیزم

خداحفظش کنه برات عزیزم

قربونت خدا گل دختر شماروهم حفظ کنه🌹

اما پس دومیم هزارماشالله خوبه تو ۴ماهگی قدش ۶۷ الانم ۵ماهشه ۶۹

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید
قربونت خدا گل دختر شماروهم حفظ کنه🌹 اما پس دومیم هزارماشالله خوبه تو ۴ماهگی قدش ۶۷ الانم ۵ماهشه ۶۹

مرسی عزیزم

ماشالله قدش خیلی عالیه وزنشم خوبه دختر یا پسر.قد تولدش چند بود

پسره،قد تولدشم 52 بود

2706