2733
2734
عنوان

خونه شلخته آشپزخونه کثیف

1995 بازدید | 42 پست

بچه ها ی هفتس نمیدونم چم شده ... همه چی نامرتبه ... اصلا حال ندارم هیچ کاری کنم فقط غدا و ظرف ... 

حالم از خونه بهم میخوره ... ایییی

چیکار کنم ب روال قبل برگردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

برو خونه جاری مادر شوهر خواهر شوهر وقتی دیدی چقدر تمیز و کدبانو هستن اتوماتیک صبر نداری بیای خونه همه جارو گردگیری کنی بسابی

تو رو خدا ب اسمم گیر ندین ی غلطی کردم دیگه بعدش نتونستم هیچ غلطی بکنم نی نی یار هم تغییرش نمیده (بخاطر ذوقی ک اولین بار دو تا خط پررنگ افتاد نزدیک ۲۰ تا بی بی چک زدم باهم ذوق کرده بودم)هنوزم عاشق بی بی چکم😂
2738
گومبولی جون سعی کردم ولی از بس همه جا شلختس حالم گرفته شد بازم اومدم سراغ گوشی .. حالش نیست اصلا ... ...

آشپزخونه ک تمیز شه ، انگار  کل خونه تمیز شده 

از اونجا شروع کنید 💪🏻

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
برو خونه جاری مادر شوهر خواهر شوهر وقتی دیدی چقدر تمیز و کدبانو هستن اتوماتیک صبر نداری بیای خونه هم ...

مادرشوهرم اینقدر خونش کثیف و پر روغنه مهمون میاد با اکراه چایی میخورن... خواهر شوهرم ندارم 

برو خونه یه ادم تمیز مهمونی وقتی بیای دیگه نمیتونی تحمل کنی شروع میکنی به تمیز کاری

باور میکنی از بعد ازدواج دوستامو از دست دادم .. رفت و امد خیلی کمی با فامیل داریم ..فقط عید

2706