2733
2739
عنوان

اعتراف می کنم وقتی شوهرم نیست...

735 بازدید | 55 پست

خوراکیای خوشمزه می خرم و تنهایی می خورم چون پیش اون که بخورم ممکنه فکر کنه دیگه خیلی شکمو هستم😂 مثلا الان یه دونه بستنی کیلویی زعفرونی خریدم نشستم تا 11 که از سر کار بیاد تمومش کنم

البته این کارو فوقش ماهی یه بار یا دوماهی یه بار انجام میدم

😢😂😂😂😋

کاربری دست یه نفره 😜 اونایی هم که میگن کاربریشون دو نفرست دروغ میگن در جریان باشین😎بدرود😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نوش جونت 

الهی راه هیچ کس به بیمارستان و مطب و درمانگاه و دکتر نیفته فقط اونایی که می خوان زایمان کنن برن به دل خوش برگردن لطفا برای سلامتی پدر و مادر منم دعاکنید الهی هیچ وقت استرس سلامتی پدر و مادرتون و نداشته باشید 
2728

خوب میکنی 

من زیادی صادق بودم باهاش بهم میگه شکمو 😆

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  

یجوری گفتی خوراکی خوشمزه فک کردم چیپس فلفلی و پفک نمکیه😂😜

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...
2738
2706