2733
2739
عنوان

چیکار کنم از دست مامانم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 679 بازدید | 73 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من جات باشم ب فکر اینم زود خوب کنم خودمو برو ی امپول بزن ی ویتامینم بزنه بهت خوب شی و تا میتونی چای ...

ممنون از راهنمایی یکی دو ساعت دیگه میاد ببرتم دکتر 

خیلیم حالم بده

هر رفتاری که دیگران باهات دارن،نمیگم صددرصد اما بخش عظیمش برمیگرده به نوع رفتار خودت که اجازه میدی بهشون پاشونو از حدشون فراتر بزارن.حتی مادرت فرقی نمیکنه.نمیگم بی احترامی کسی نریزه سرم اما میگم مرزاتو مشخص کن

گرگ  باش...       هیچی دیگه همین!       اصن به من چه؟!     مرغ باش تخم بزار!!! والا!😂        اگر مخالفی ریپلای کن اما توهین نکن قضاوت نکن بهم تهمت نزن برچسب نزن فقط مث آدم نظرتو بگو. بودن کسایی که هم تهمت زدن هم الکی قضاوتم کردن،اگر هیچی نگفتم بخاطر احترام نبوده بخاطر نترکیدن کاربریم بوده.پس کاربر تهمت زن،عقده تو سر من خالی نکن.مرسی اه      اهالی محترم سایت،میدونم پدرمادراتون قدیسه هستن،میدونم کل پدرمادرای دنیا امام زاده هستن.اینهمه تربیت غلط و عقده ای تو جامعه هم من هستم،کودک آزار من هستم،ظلم کننده به حیوانات من هستم.همه اینارو میدونم.اگر من نظری دادم درمورد پدری که ظالمه مادری که مادر نیست،شما اظهار فضل نکن در جوابم.دید تو با من فرق داره.دیدم به چشمم یتیماییو که دوتا ملک عذاب به اسم والدین دارن.پس نه من میتونم تورو قانع کنم،نه تو منو.پس،دوست عزیز،قدیسه هاتو تو سر منو امثال من نکوب.آفرین.        عاشق حیواناتم اما معتقدم که سگ نجسه. این به این معنی نیس که دشمنی دارم با سگ، بلکه معنیش اینه که توی خونه ام نمیارم. اگر مسائل روان شناختی/شخصیتی براتون پیش اومد،بپرسید میتونم کمکتون کنم.
2728
هر رفتاری که دیگران باهات دارن،نمیگم صددرصد اما بخش عظیمش برمیگرده به نوع رفتار خودت که اجازه میدی ب ...

درست میگی 

بلد نیستم 

و این که از بچگی کتک خور و توسری خور بودم

و نمیدونم چطور باهاشون رفتار کنم

الهی بگردم خوش تیپ کن شام هم ی چیزی بیرون بخورین

در حال حاضر پول نداریم و ۱۲ شب بیرون شام نمیخوره

اگه بگمم شام بیرون بخورم دلیلشو میپرسه که چرا وقتی خونتون شام درست کردین بیرون بخوریم؟

و منم که نمیتونم دلیلشو بگم دیگه

فقط باید برم دکتر و فوقش یه قدمی هم میزنیم

درست میگی  بلد نیستم  و این که از بچگی کتک خور و توسری خور بودم و نمیدونم چطور باهاشون ...

حق داری عزیزم،بچهایی که خشونت خانوادگی دارن بزرگسالیشون اعتماد به نفس بسیار ضعیفی دارن.اما خودت باید خودتو نجات بدی.خود منم بچگیم نمیگم کتک خوردم اما شرایط خوبی هم نداشتم،اعتماد بنفسم پایین بود اما کم کم خودمو بهتر کردم...

گرگ  باش...       هیچی دیگه همین!       اصن به من چه؟!     مرغ باش تخم بزار!!! والا!😂        اگر مخالفی ریپلای کن اما توهین نکن قضاوت نکن بهم تهمت نزن برچسب نزن فقط مث آدم نظرتو بگو. بودن کسایی که هم تهمت زدن هم الکی قضاوتم کردن،اگر هیچی نگفتم بخاطر احترام نبوده بخاطر نترکیدن کاربریم بوده.پس کاربر تهمت زن،عقده تو سر من خالی نکن.مرسی اه      اهالی محترم سایت،میدونم پدرمادراتون قدیسه هستن،میدونم کل پدرمادرای دنیا امام زاده هستن.اینهمه تربیت غلط و عقده ای تو جامعه هم من هستم،کودک آزار من هستم،ظلم کننده به حیوانات من هستم.همه اینارو میدونم.اگر من نظری دادم درمورد پدری که ظالمه مادری که مادر نیست،شما اظهار فضل نکن در جوابم.دید تو با من فرق داره.دیدم به چشمم یتیماییو که دوتا ملک عذاب به اسم والدین دارن.پس نه من میتونم تورو قانع کنم،نه تو منو.پس،دوست عزیز،قدیسه هاتو تو سر منو امثال من نکوب.آفرین.        عاشق حیواناتم اما معتقدم که سگ نجسه. این به این معنی نیس که دشمنی دارم با سگ، بلکه معنیش اینه که توی خونه ام نمیارم. اگر مسائل روان شناختی/شخصیتی براتون پیش اومد،بپرسید میتونم کمکتون کنم.
2738
حق داری عزیزم،بچهایی که خشونت خانوادگی دارن اعتماد به نفس بسیار ضعیفی دارن.اما خودت باید خودتو نجات ...

منم اعتماد به نفسم پایینه

ونمیزارن که ببرمش بالا اعتمادمو

و باورت میشه به خوشی های من حسودی میکنن؟

منم اعتماد به نفسم پایینه ونمیزارن که ببرمش بالا اعتمادمو و باورت میشه به خوشی های من حسودی میکنن؟

خودت تغییر کن،آدمای بد،بد هستن همیشه.ما کاری از دستمون برنمیاد،اما خودتو میتونی بهتر کنی با روشای مختلف

در حال حاضر پول نداریم و ۱۲ شب بیرون شام نمیخوره اگه بگمم شام بیرون بخورم دلیلشو میپرسه که چرا وقتی ...

اینم کمک کننده هستند

راستی اسمت اصلا ب این قیافه مصیبت زده نمی‌داد...

پاشو خشکل کن بخدا

هیشکی نیست که درد نکشیده باشه

بخدا من شوهرم مست میکرد توو خیابون جلو هزار نفر بهم حرف میزد ولی الان میپرستتم

مامانم وقتی من زایمان کردم بهم سر نمیزد الان التماس می‌کنه برم خونشون.

اون روزا رو دیدم

اینا رو هم دیدم

ولی ب قول روانشناسم توقع خودت رو از آدما ب صفر نزدیک کن تا راحت زندگی کنی

با قزبس خانوم ک توو کوچه سبزی پاک کرده ی عمر نمیشه از عشق گفت.

خودت تغییر کن،آدمای بد،بد هستن همیشه.ما کاری از دستمون برنمیاد،اما خودتو میتونی بهتر کنی با روشای مخ ...

بله همیشه تلاش میکنم تا الانم خیلی بهتر شدم اینو همه میگن

اینم کمک کننده هستند راستی اسمت اصلا ب این قیافه مصیبت زده نمی‌داد... پاشو خشکل کن بخدا هیشکی نیس ...

اسمم به خاطر این انرژیکه که دارم تلاش میکنم و یاد میگیرم چطور از زندگیم لذت ببرم و شاد باشم

مصیبت زده باشم که کسی دلش برام نمیسوزه

پس من میرم خوشگل کنم😊

ممنون از راهنماییات واقعا آروم شدم

2706