2733
2734
عنوان

سالن زیبایی عروس در تهران

249 بازدید | 25 پست

سلام دوستای گلم آرایشگاه مریم رهنما تو تهران خیابان پاسداران جنب پیتزا پرپروک خیابان گلستان پنجم به من گفتند عروساش خوبه نمیدونم‌ حالا برم ببینم یا نه تو اینستاگرام پیجشو پیدا نکردم‌ کسی شنیده اسمش رو یا پیشش رفته عروس شده قیمتاش هم چنده ممنون میشم راهنماییم کنید 🙏❤

اونو نمیدونم ولی لی لی رضایی شهرک غرب عالیه من عروس اون بودم 

ممنونم خوشبخت باشید آخه تو ایستاگرامش دیدم خیلی نزده عروساشو از شما چه قدر گرفت و قیمتاش چنده ؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سليقه ايه عزيزم بايد ببيني كدوم سبك ارايش رو دوست داري من خودم مريم يكتا ليلي رضايي بهاره الله ور ...

درسته منم نیبینم همشون نثل همن سبک کاراشون و اینکه تو پیج اینستاگرام خانم لی لی رضایی خودشون عروس درست نمی کنند شاگردان ایشون هستن که این کار رو میکنند و من هم نمی دونم اینها رو میشناسم سالن مریم رهنما رو میخواستم آمار بگیرم که چه جوریه وکرنه تو عکس و فیلما بارم نمیشه اکتفا کرد تا خود تجربه دوستان 

ممنونم خوشبخت باشید آخه تو ایستاگرامش دیدم خیلی نزده عروساشو از شما چه قدر گرفت و قیمتاش چنده ؟؟؟

برا من سال ۹۵ بود ۲۸۰۰شد 

یا میبریم یا می اموزیم هیچ باختی وجود ندارد .....
درسته منم نیبینم همشون نثل همن سبک کاراشون و اینکه تو پیج اینستاگرام خانم لی لی رضایی خودشون عروس در ...

چون همشون اديت ميشن تو عكس 

لي لي رضايي خودشم عروس درست ميكنه

برو شو عروس بهتر متوجه ميشي

2740
بازم ممنونم عشقم این سالن مریم رهنما رو میخواستم آمار بگیرم ببینم چه جوریه مادر شوهرم اسرار داره اون ...

....میدونم حساسی من خودم پدر همرو دراوردم برا لباس و سالن ،برو کار عروسشو ببین 

اونو نمیدونم ولی لی لی رضایی شهرک غرب عالیه من عروس اون بودم 

آخه این سالن رو مادرشوهرم میگه خوبه تازه خودشم کاراشو ندیده یکی از دوستاش گفته اونم شوهرش گفته خیلی شلوغه و عروس داره همش حالا میخواستم ببینم چه جوریه کسی پیشش رفته تو اینستاگرام هم پیداش نکردم که نمونه کاراش رو ببینم 

....میدونم حساسی من خودم پدر همرو دراوردم برا لباس و سالن ،برو کار عروسشو ببین ...

آره حالا ببینم چی میشه توکل به خدا به قول شما باید حضوری بریم ببینیم که چه جوریه

آخه این سالن رو مادرشوهرم میگه خوبه تازه خودشم کاراشو ندیده یکی از دوستاش گفته اونم شوهرش گفته خیلی ...

پس حتماااااااا خودت برو کارشو ببین