2737
2739
عنوان

کاربر دخترم_فاطمه_یاس عم☹☹☹

1343 بازدید | 217 پست

آخه چراااااا☹☹☹😭😭😭 چرا چرا چرا

چرا پروف منو عاخه چرا.....😭

@faghatkhooda   ازت نمیگذرم جوابت با اکثر امامزاده ها😅😭😭😭😭😭

من با این پروف شناخته شدم😅😅

تو منو ب باد دادی😭😭😭😭😭

دلم گرفته ای رفیق😐

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دلم گرفته ای رفیق😐

دماغتو پاک کن☺ابش داره میریزه☺

پدر و مادر ایرانی چه چیزی از فرزندان خود می خواهند؟؟یک برده ی روحی و بی نیاز از تمایلات جنسی، با هوش درسی و اجتماعی بالا و توقعات کم، ایده آل از لحاظ ظاهری، متواضع و تو سری خور در خانواده با اعتماد به نفس بالا در اجتماع...اینجوریه که جامعه تبدیل میشه به جوونای افسرده،سرخورده،عقده ای، گریزان از خونه و خونواده به دنبال جایی امن صرفا جهت داشتن آرامش..
2731

خدا شفای عاجل وکامل عنایت بفرماید

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.
دماغتو پاک کن☺ابش داره میریزه☺

دستمال پلیز😐😭

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
2740
دستمال پلیز😐😭

بیا با گوشه پیرنم پاک کنم جهنم😭

پدر و مادر ایرانی چه چیزی از فرزندان خود می خواهند؟؟یک برده ی روحی و بی نیاز از تمایلات جنسی، با هوش درسی و اجتماعی بالا و توقعات کم، ایده آل از لحاظ ظاهری، متواضع و تو سری خور در خانواده با اعتماد به نفس بالا در اجتماع...اینجوریه که جامعه تبدیل میشه به جوونای افسرده،سرخورده،عقده ای، گریزان از خونه و خونواده به دنبال جایی امن صرفا جهت داشتن آرامش..
@azaliaaaaa     @nazaniiiin     @mahbubeh74    

😪

@غِــــلاغـــســيــاه‍ 

@شکلات_عسلی    

@مامان_بزرگ1    

تورو چرا نمیتونم تگ‌کنم😅

منو ول کن انقد تگ شدم حامله شدم😂از دست پرنسا

بیا با گوشه پیرنم پاک کنم جهنم😭

😭باشهههههه پیرنت مماغی شد بشورش